Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020789 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #165
Karbon sa siromahe  :D :D, pita me jedan frend slovenac da gdje nadjem kvadratne karbon cijevi, da mu dam link, a je njemu , imas u Bauhausu, uzmes alu 15x15 ili sto vec, kupis karbon foliju i dobar skalpel , tako ti mi hrvati radimo karbonske cijevi  :D :D :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #166
Moze link od ovih motora s mini jazz-a?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #168
Došao ostatak dijelova



Trenutno imam druge projekte pa ovo ne stižem.
Nadam se da će za vikend  biti spreman za let. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #169
Odlicno :D

Vidim na motorima prihvat za tri sarafa. Dal se to da izvadit dolje? Ili kako ces motore na aluminij montirat?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #170
Ma to ti je kada ne razmišljaš previše dok kupuješ. :)

Zbog te 3 rupe moram radi neke nosače, da bi to izgledalo i radilo kako treba.

Nema veze drugi puta ču uzeti druge motore.


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #172

Evo stigli i meni motori i propovi. Jasno da sa HK-a još ništa nije stiglo iako je naručeno još prošle godine (28.12).


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #173

Evo stigli i meni motori i propovi. Jasno da sa HK-a još ništa nije stiglo iako je naručeno još prošle godine (28.12).

S te stranice uvijek dodje dosta brzo. Steta da su im postarine visoke i nemaju neki izbor.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #174
Izgleda da se na zalost mozemo odrec svi hk-a ...  :-[ jazavac jedva cekam da vidim kako ce izgledat/letjet tvoj na kraju  :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #175
Ajmo jazavac, nema spavanja, uhvati se turpije i sklepaj to cudo, sad imas sve dijelove, nemoj da ja za vikend moram sam bauljat po parku . Evo moj drugi mini sa APM-om umalo pa gotov, najgori dio sam zavrsio , sad finisiranje. Imam ideju, mogli bi njemu zadat neku misiju i onda se ganjamo za njim  :D :D :D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #176
Ajmo jazavac, nema spavanja, uhvati se turpije i sklepaj to cudo, sad imas sve dijelove, nemoj da ja za vikend moram sam bauljat po parku . Evo moj drugi mini sa APM-om umalo pa gotov, najgori dio sam zavrsio , sad finisiranje. Imam ideju, mogli bi njemu zadat neku misiju i onda se ganjamo za njim  :D :D :D

Brutala :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #177
Evo ga, mini Black Hawk je rodjen  :D :D, tako ga je nazvao frend ciji je. Uglavnom sve sklopljeno, sad samo odraditi postavke na kompu , moram malo prouciti kako i sto posto mi je to prvi quad na APM-u i cekat slobodan dan za testiranje

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #178
Sviđa mi se carbon look....

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #179
Steta da nisi iso sa zicama unutar cijevi.

Ove odstojnike i sarafe si farbao u crno?