Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020492 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #210
Mrak :)

Bit ce i  iz Dubrave pokoji video :) Uskoro :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #211
Evo moj je danas napravio prvi let.
Leti fantazija ima brdo snage tako da je jako brz a opet stabilan.

Evo par slika:







 :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #212
Cestitam :)

Otkud si ga fotkao?
S balkona ili sa DDG quada? :D


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #214
Bravo Majk, super izgleda. Da ti se pohvalim , ja sam nabacio FPV na nekoj pustari livadi I malo sam se zaletio kao manijak I malo zakacio grane , hehehe, pukla tri propelera, sve ostalo mrak, frame-u nista, baterija katapultirana 10m, video kasnije

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #215
Bravo Majk, super izgleda. Da ti se pohvalim , ja sam nabacio FPV na nekoj pustari livadi I malo sam se zaletio kao manijak I malo zakacio grane , hehehe, pukla tri propelera, sve ostalo mrak, frame-u nista, baterija katapultirana 10m, video kasnije

Ja nekaj cijelo vrijeme govorim :)
To je quad za razbijanje, a ne letenje hehe :)
Ajd bas me zanima video :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #216
A ja opet čekam taj HK da mi dođu dijelovi koji su plaćeni prije 24 dana još uvijek ništa.

A u unutra je taj modul što mi treba  za naočale.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #217
Quad ponovo u pogonu, stvarno je cvrst, mogli bi sutra na preljevnicu

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #218
Video sa danjasnjeg FPV koji je zavrsio crashom,  slika bas nije bila naj sa kamere i uopce nisam vidio tu granu i malo ju zakacio i opao ko kruska  ;D ;D. Nista strasno, hehe, sad sam bacio kamericu na tvornicke postavke, jer su mi bile upaljenje gluposti i slika je bila cudna, maknuo ovu glupu 2.1mm leću jer se uopce nemogu naviknutni na nju i stavio neku sa skurene kamerice i to je to

JAZZ QM FIRST FPV AND CRASH

FPV ground view

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #219
Juz 2.  :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #220
Evo poletio i Black Hawk mini quad, ovaj APM 2.6 na 3.1 fw je fantazija, nakon autotuna leti savrseno, GPS poziciju drzi  kao zakopan . Ovo mi je prvi put sa slazem i vozim APM i prezadovoljan sam. Jos se trebam malo poigrati sam mogucnostima, ali zasad  ;D ;D

BLACK HAWK MINI QUAD WITH APM 2.6 AFTER AUTOTUNE

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #221
Ma ja kad sam ostavio tvornicke pidove, letio je ok, ali nakon autotune-a puno puno bolji, znam prije kad sam gledao te APM-ove nije to bas radilo kako treba, po meni katastrofa, ali ovo je napredak 300 svjetlosnih godina. Neznam zasto nemam DRIFT mode kad odabirem flight modeove , bas bi to probao

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #222
Evo jazavac mi pokazao svojeg malca i  dobro ga provozao, hebiga tko zna zna

Majk acro flying mini quad

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #223
Majk bacas u depru s voznjom :) trebam ja puno zganaca pojest za nekaj slicno :)

Moj quad je jucer bio u komadima. Tolko sam jako zveknuo u pod da su svi plasticnu sarafi popucali :)
Stavio sam odma druge i letio dalje. Jedino je jedan motor trebalo ocistit jer se zapunio blatom hehe.

Moram navratit jedan dan kad ne bude kise, pa da vidim ovu zvijerku uzivo.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #224
Ma nije spika bas najbolja, ali stari moj kad vidis to uzivo onda znam da nista neznam o voznji i kako kazes George trebam pojesti bacvu zganaca. Steta kasnije je vozio slalom izmedju drveca, ali mi je gopro zakazala tako da nemam to snimljeno