Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027353 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #240

Evo Sekile ga ipak pobarvao - majstorski. Sekile respect, ali još se čekaju dijelovi. Moram ponovo naručiti reglere, jer nakon skoro dva tjedna čekanja
da mi pošalju naručeno sa myrcmart.com tražio sam refundiranje, budući da još nisu dobili reglere za koje tvrde da ih imaju ON STOCK ???

Kinezi sa eletoponline365 šalju novog Mobiusa, jer je zadnji otišao na ahiret. Svakako prodavač za preporučiti. Naručena i kamerica sa securitycam2000 i vidim da
je već nakon cca 7 dana došla u Branimirovu. Stvari naručene 28.122013 sa Hobbydreka još putuju bespućima, kad će stiči niti vidoviti Milan ne može predskazati

 


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #242
imaš i 15 A uzmi si te.
Od viška glava ne boli. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #243
Poznavajuci jazavca ocekujem njegove snimke tipa ovog

Qav 250 Adventures

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #244
Bolesno :D

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #245
Jedino što je bolesno je to da ja sa HK paket čekam evo sada 29 dana i to ne od kada je kupljen nego od kada je poslan.
Ako gledam kada sam platio onda 34 dana.
Jedva čekam da dođe odmah idem bauljati kupio sam i 64 gb karticu ima da snimam ko veliki. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #246

Ajde neka to sve više dođe pa da sklepamo i odemo se nateravati, sam gledam te filmiće i čekam da poštar donese.
Majk, kinez poslao novog Mobiusa, Car je!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #247
Sreća moja što naza  nije na malom quadu, jer bi mi quad sigurno odletio prije nego bi mi došla fpv oprema. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #248
Haha
InnovationMatters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #249
Jedino što je bolesno je to da ja sa HK paket čekam evo sada 29 dana i to ne od kada je kupljen nego od kada je poslan.
Ako gledam kada sam platio onda 34 dana.
Jedva čekam da dođe odmah idem bauljati kupio sam i 64 gb karticu ima da snimam ko veliki. :)

64GB za mobius?

Kaj ne podrzava najvise 32GB po specifikacijama?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #250
Pa meni u uputama piše da može.

Ako neradi onda ču staviti iz gopro tamo je 32gb :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #251
Pa meni u uputama piše da može.

Ako neradi onda ču staviti iz gopro tamo je 32gb :)

Ajd javi dal radi kad probas, posto na ebayu u opisu kamere pise da ide max 32GB. Meni jos nije stigla, prije tri tjedna naruceno. Ocekujem mozda danas sutra :)

Neki dan sam nakacio na quada neku staru keychain kameru, ali fakat je losa snimka, pa nisam ni uploadao nigdje.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #252
Narucio one A1510 motore i ipak sam se odlucio na Afro 12A esc jer su sa simonk, a par dolara razlike. S obzirom da cu to cekati nekih 2mj, znaci do ljeta bude quadich sklepan

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #253
Slušaj Krešo ,kada spominješ Afro.... :D :D...pronašao sam (sasvim slučajno) da Tvoje avatar ime SEKILE ,na jeziku plemena ZULU,znači
NEZADOVOLJAN ili u Dalmaciji GRINTAV..... ;D :D ;D....Veliki i lijep pozdrav... ;)

Svima isprika za offtopic,ali kao što kaže Zed,nisam odolio....... :)

Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #254
Vrhunki Remote  ;D ;D, pa kako si to nasao, ali moram ti reci da sam totalna suprotnost, moglo bi se reci da mi je tak svejedno , ali ima nesto u tome da je nick kontra....  Uskoro ce biti vratolomnih videa, samo malo da ulovim vremena i da se sprijateljim sa quadom   :D :D