Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020298 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #255
@Krešo,ma znam ja da si Ti pravi , nitko se na ovom forumu ne može sakrit....a našao sam  jednostavno na Google-u prevoditelju, set up :lijevo zulu ,desno hrvatski ...lijevo upucaš sekile i na hrvatskom dobiješ:nezadovoljni.... ;D :D
A ja držim da ti je  nadimak dobar i pozitivan...jer da si zadovoljan ne bi eksperimentirao i stalno tražio bolja riješenja. 8)
LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #256
Sad ja uletavam sa Afro, kod mene na quadu su isto afro 12A, i ne vidim neke greske na njima :) Tak da bude sekile zadovoljan :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #257
Danas smo se bas naletali, napokon super vrijeme. Zadovoljan sam FPV na malom quadu, ali ovi motori su mi koma, toliko proizvode vibracije da je snimka na mobiusu uzas, tako da nista od videa, a bas mi je zao imao sam jedan ful niski prelet iznad šume. Uglavnom raskopao sam quad i malo napravio razmjestaj i dodao nove fore  ;D ;D 8) 8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #258
Super. imas i pilota :)

Ja sam isto jucerasnji dan iskoristio za vjezbanje letenja. Ali izgleda da imam neki problem s quadom.  Nakon par minuta letenja na nekih 10 metara visine, ko da je ostao bez napajanja, zveknuo je i raspao se. Ne kuzim. Spojio sam ponovno bateriju, stavio druge propove, i sve ok. Dalje nisam letio jer nisam imao sarafa u rezervi da sklopim poklopac koji je otpao.

Jel moguce da je ostao bez signala? Bio sam cca 100 metara od sebe. Fakat nemam pojma. Sekile, letio si i ti i jazz, pa je sve bilo ok. 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #259
Ne vjerujem bas da ti je ostao bez signala na 100m, jedino ako ti nije nesto puklo oko antene od zadnjeg pada . Najbolje da ti ga netko drzi u ruci, a ti odseci sa stanicom pa armaj I disaramaj KK2 pa ces vidjeti koliko ti lovi.

Pogledaj si spojeve motore - esc , neznam jesi to lemio ili se oslanjas na konektore

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #260
Ne vjerujem bas da ti je ostao bez signala na 100m, jedino ako ti nije nesto puklo oko antene od zadnjeg pada . Najbolje da ti ga netko drzi u ruci, a ti odseci sa stanicom pa armaj I disaramaj KK2 pa ces vidjeti koliko ti lovi.

Pogledaj si spojeve motore - esc , neznam jesi to lemio ili se oslanjas na konektore

Da, budem probao to sa signalom, ali nebi smio na 100 metara zafrkavat.

Sve spojeve sam lemio, al morat cu ih svejedno pregledati. Al dosad je bilo ok.  Uglavnom sranje :) 

Vidjet cu danas sutra, sad kad je vec rastavljen, budem pregledao spojeve, a mozda sve i prelemim. Sreca da je mekana zemlja, pa se nista nije potrgalo :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #261
Jel moguce da KK2 iz nekog razloga posizi?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #262
Moguce , koju imas 2.0 ili 2.1

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #263
Moguce , koju imas 2.0 ili 2.1

2.0
Sad sam se sjetio bitnog detalja, kad je pao, pisalo je na KK2 "no trottle input"  Stvarno nemam pojma dal sam ugasio stanicu kad je pao. Reko bih da nisam. Refleksno sam samo napravio disarm

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #264
Ako se sjecas dali su se culi motori da rade kad je padao. Ako nisu znaci da je pukla veza sa stanicom

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #265
Ako se sjecas dali su se culi motori da rade kad je padao. Ako nisu znaci da je pukla veza sa stanicom

Nisu. Bilo je poprilicno brzo, naravno, ali definitivno su se motori ugasili kad je poceo padati. Znaci, nisam imao kontrolu gasa uopce.

Ma jebemu i stanicu, kad na sto metara nema signala.

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #266
Kad ti se dogodi nesto sa motorom onda ti quad napravi skoro pa flip u tu stranu gdje je stalo. Hmm da ti nije los spoj na 3 kanalu izmedu kk2 i receivera ,tu ti je throttle jel tako, ti imas 9x

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #267
Kad ti se dogodi nesto sa motorom onda ti quad napravi skoro pa flip u tu stranu gdje je stalo. Hmm da ti nije los spoj na 3 kanalu izmedu kk2 i receivera ,tu ti je throttle jel tako, ti imas 9x

Ak se dobro sjecam, nije napravio nikakav flip, samo je pao. Doduse, bio je naopacke kad sam doso po njega. Ali nije napravio flip u zraku, nego se jednostavno ugasio. Ko da sam mu uzeo throttle. Da, na trecem kanalu je.  Budem provjerio spojeve. 

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #268
Danas smo se bas naletali, napokon super vrijeme. Zadovoljan sam FPV na malom quadu, ali ovi motori su mi koma, toliko proizvode vibracije da je snimka na mobiusu uzas, tako da nista od videa, a bas mi je zao imao sam jedan ful niski prelet iznad šume. Uglavnom raskopao sam quad i malo napravio razmjestaj i dodao nove fore  ;D ;D 8) 8)
pozz imam pitanje,dali na ovaj quad stane gimbal s vaseg tbs discovery pro-a ? i jel potrebno radit prerade na go pro-u kako bih ga se moglo koristit kao kameru za fpv ali i da snima istovremeno?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #269
Stane ti gimbal od jazavca , ona LITE verzija, samo se moeas igrati kako ga pripasati, posto je quad radjen prvenstveno za fpv. Ali sto se tice snage, tu nema greske, nosi ga samo tako. Neznam koju gopro imas, ali i dvojka i trojka ti imaju odmah videoout dok snimaju, ja sam letio milion puta tako. Jedino ti je malo frka letiti pogotovo na trojku, jer se govno zna ugasiti samo od sebe u zraku, a onda si u frci ako nemas cam switch i fpv kamericu. Dvojka mi nikad to nije napravila