Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1025875 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #300
Stvarno je premocno :D

Kaj se tice stitnika za propove, ovo je prava stvar i meni treba :D Ja sam vec 10-ak potrgao, a jos prakticki nisam ni letio nista :D

Moj quad iskoristava ovo lose vrijeme, pa je na remontu. Motori su odletili i na putu su drugi. Propovi isto. Nekaj sam naumio,  pa kombiniram :D Vidjet cemo kaj ce ispast od tog. A jos cekam i mobius i boscam transmitter.

Bas sam se nadao da bute poleteli ovaj vikend, a ono pada stalno...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #301
Evo ekipa stigao i zadnji dio slagalice za slaganje minija, motorceki sa goodluckbuya.  Ja neznam kako vi , ali sve sto sam narucio sa goodluckbuy doslo mi u 10 dana, brze ne EU HK. Kad sam vec kod HK ili ti garazne prodaje RC opreme, zadnje sto sam narucio , prvo smo cekali mjesec dana sa EU store-a i na kraju kad je doslo nista ne valja. Baterije koma, unutarnji otpor po celiji oko 28  :'( :'(, KATASTROFA, nemozes ju koristiti ni za napajanje AV opreme. Drugo narucio Turnigy MAX80 punjac, naravno radi napola. I sad papci hoce da im snimam videa ko Hitchcock da se oni uvjere da je to tako. Ja im snimim i opet im nije dovoljno nego hoce valjda da unajmim CSI da oni skupe dokaze. Tako da odsada moram naci novog sellera za batke, prijedlozi dobrodosli.

By the way danas sam probao jazavcev mini quad voziti FPV preko mobius kamere i meni je super, nema laga , ili ga mozda ima toliko malo da uopce ne kuzim.

Evo motorceki, polako pocinje slaganje jurilice. Odabrao sam Mystery A1510 , bas me zanimaju kako ce se pokazati, na prvu mi mehanicki izgledaju ful cvrsti makar su malecki. Evo par fotki usporedbe


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #302
Svaka cast :) Sad ima da probas i reglere, ako vec nisi. Taman smo pogodili tajming :)
Imas one prop mountove? Jel pasu propovi od mene gore?

Je, hk je katastrofa postao. Ja narucio neke motore prije 6 dana i danas mi stigli iz kine. Naravno ne sa hk.  A od njih sam uzeo neke sitnice prije tri tjedna, i jos nista.

A za baterije sam ostao danas iznenadjen kad si mi reko za taj otpor.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #303
E da bas gledam, plesu propovi, trebat ce neki adapteri, e i tnx za reglere, spasio si me jer moji ce doci mozda ove godine.  Ma nije samo meni, i jazavac mjerio svoje i njegove su koma. Kazem ti ja stavio batku na quad, i letio punih 18 sekundi. Ali oni na HK traze da im snimis napon na celijama, ja sam im snimio video

Hobbyking bad battery

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #304
Morat cemo onda nabavljat drugdje batke. Ionako su ovi postali totalno spori i neozbiljni.

Moj quad je na remontu jer sam ipak odlucio ici sa malo vecim i jacim motorima od onih ZMR. Nisam nikako bio zadovoljan vremenom letenja od cca 4-5 minuta, i to bez fpv opreme. A sa vecom batkom pak nije imao dovoljno potiska pojiri na zahtjev :)

Zato sad idu  malo jaci motorceki, malo jaci regleri i veci propovi. Ovo mi je ionak quad na kojem ucim :)

A kad cekam da sve komponente stignu, nadao sam se da ce mi stici mobius, da barem mogu isprobat fpv. Ali izgleda da nista od tog. Posto sam narucio od nekog sumnjivog lika 20 dolara jeftinije, izgleda da lik nije ni poslao, nego je samo pokupio lovu. Vidim da je u zadnjih dva dana dobio 6 negativnih feedbacka bas zbog mobiusa, i ljudi komentiraju da im kamera nikad nije stigla. Tak da ovih dana trazim novce natrag, i uplacujem provjerenom selleru.

Nadao sam se da ce bit nesto od tog, 20 dolara jeftinije, bilo je vrijedno riskirat, ali ipak nis od tog :)

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #305
George, citiram kolegu :
''Gorak okus loše kupnje ostaje dugo nakon slatkog okusa niske cijene'' --SDespot,flyfreak forum  :'( :(

U Dalmaciji kažemo :''Tko ne plati kurbu , plati likara''

Puno pozdrava i želja za boljom trgovinom  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #306
George, citiram kolegu :
''Gorak okus loše kupnje ostaje dugo nakon slatkog okusa niske cijene'' --SDespot,flyfreak forum  :'( :(

U Dalmaciji kažemo :''Tko ne plati kurbu , plati likara''

Puno pozdrava i želja za boljom trgovinom  8)

Je, slazem se :)

Naravno, nisam ja izgubio novce koje sam uplatio za kameru, ionak ce mi ih vratit ebay. Ono sto sam izgubio je vrijeme koje ce trebati da druga kamera stigne :)

U tom je car trgovine :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #307
George , ne sekiraj se ,da znaš koliko sam ja loših trgovina napravio !!...ali u tome je čar modelarstva... ;D  LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #308
George , ne sekiraj se ,da znaš koliko sam ja loših trgovina napravio !!...ali u tome je čar modelarstva... ;D  LP

Ja sam tek novi u modelarstvu, ali u akvaristici sam dosad hiljade kuna ubio prije nego sam nekaj naucio :) I jos neznam sve :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #309
Danas se nabacio lagani FPV, ali opet sam zvekno,  :-X :-X, letimo ja i frend , oboje na imerssonu, ja na 2 kanalu, on na 6-om. Sve super, malo letuckamo, kad ja ode nekih 200m i odjednom mi slika koma, nije snijeg da nestaje, nego kao da me nesto ometa,nikad to nisam imao, i  hebiga KK2 , na trenutke dobijem sliku i skuzim da sam blizu zemlje i nema druge, lagano gas dolje i hard land. Dobro , nije nista puknulo, ali ne kuzim sto je bilo. Jedino znam da je u tom trenutku frend slijetao sa svojim quadom nekih 4m od mene. Nisam nikad letio sa nekim u paru i jos dva immersona. Kakva su vasa iskustva

JAZZ mini QUAD FPV

Inace i najmanji je pri kraju , uuu jedva cekam



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #310
Aj nek si i ti zveknuo :D

Malac je pri kraju. A vidim i prihvate za CC3D, a ne KK2 ;D

Bas me zanima kakvi ce ti se ti motori pokazati.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #311
Bas me zanima kako je voziti ovog najmanjeg na FPV. Jucer sam probao onog sa APM om voziti na FPV. Koja ludnica. Stavis ga u taj stabilize mod i doslovno kolko ide na metar od zemlje,quad klizi kao po sinama. nema ljuljana, nista. Sad je APM vrhunski kontroler

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #312
Ne bi trebao biti problem u 2 immersiona, mi smo testirali immersion boscam i nije bilo problema,
ali kako ima jako puno fatsharkovaca culo bi se vec da ne ide vise zajedno.

Grije li se previse, filter ili nezavisno napajanje, kontakt antene?
Preporucam malu 2s bateriju pa isprobaj da li imas problema ponovo.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #313
Ako su antene neprilagođene može biti svega,ali svejedno ne bi smjelo jer ste bili 4 kanala razmaka....

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #314
Ma znam, ali bio sam mozda 200m od sebe, nikad prije nisam imao problem. Immersona napajam direktno sa batke na koju vozim 3S, ne grije se nista posebno, na quadu je clover , a na cvikama skewplanar. Ma mislim na male stapne mogu otici jos dalje. A sto je najbolja fora kad je pao, pogledam u cvike i slika super, vidim travu, ali nema smetnji. I kaze mi kompa da je bas u tom trenutku ugasio svog quada koliko se sjeca. Ma nema veze, ni prvi ni zadnji put da padnem  ;D ;D