Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027784 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #330
Prava stvar Kreso!

Vidim i antivibracijski mount za mobius si update-ao :)
Valjda ima neka snimka?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #331
Nadam se da cu ovaj vikend malo vozikat, preko tjedna stignem jedino po noci ako ne pada kisa

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #332
Napokon suncan dan za vozikanje, odradio dobar trening sa bajkom i tu i tamo stanem , izvadim quada iz ruksaka i rock n roll. Posto su mi ovo prvi letovi sa ovim setupom nisam se usudio daleko, ali bilo je super, samo da nije puhalo, bilo bi idealno jer sam radio žabice po zraku  :D :D

2014 FIRST FPV

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #333
Majstor si, nema sta :)

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #334
i kaj ako ti neko mazne bicikl??

kaj češ žrtvovat - quad ili bike ??

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #335
i kaj ako ti neko mazne bicikl??

kaj češ žrtvovat - quad ili bike ??

Mislim da taj koji mazne bicikl nema sanse da ne dobije s propelerima u glavu. U svakom slucaju je quad poprilicno brzi od bicikla :) A Kreso je dovoljno prezican za taj pothvat hehe

Kreso, kaj je s mobiusom? Odustao? Ili ?  Vidim da je gopro gore.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #336
Ma nek ga maznu, ni prvi ni zadnji, a kad sam dosao skuzim da mi je mobius ostao upaljen I ispraznila se, moram neki hardcase nabaviti za nju. Ali gopro ipak snima bolje ...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #337
Ma nek ga maznu, ni prvi ni zadnji, a kad sam dosao skuzim da mi je mobius ostao upaljen I ispraznila se, moram neki hardcase nabaviti za nju. Ali gopro ipak snima bolje ...

Naravno da snima.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #338

Kreso, pozdravi iz Londona, samo pratim sto radite, i nadam se da dok se vratim ce mi stici
regleri da i ja zavrsim svoga. Uz malo srece u subotu letimo

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #339
Moze ,moze , jedva cekam, da ne letim solo  8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #340
Doslo vrijeme da poletimo i najmanjeg u floti  8) 8) 8, a da bi bio i najbrzi potreban mu je dobar FC.  Posto vani ekipa leti na Openpilotu rekoh, pa moramo i to cudo elektronike probati


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #341
Baš me zanima kak leti s cc3d, okači neki video kad stigneš, cc3d mi je od kako je izašao izgledao primamljivo iako ga nisam imao još prilike isprobati čini mi se kao kontroler s kojim se stvarno leti za razliku od nekih drugih pa aj več kad ga imaš napravi mali review  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #342
No frks  ;D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #344
E da zaboravio...os da ti dofuram ovaj svoj screen za telemetriju?


Sent from my iPhone using Tapatalk