Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027338 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #345
netreba, imao sam ga, nije mi se svidio, tnx


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #347
Ukomponirao sam ovaj CC3D u malca i makar vani puše , nije mi dao vrag mira morao sam ici nabaciti dir u park. Ajme ljudi koja je ovo ludnica od FC, kako mirno to radi, nema voblanja makar su jos na njemu defaultni pidovi. Dignem ga na 20m i pustim mu da malo jace propada i nema onog zatrzavanja kao na KK2. Poceo sam ga vrtiti na sve strane i kako to radi , vrhunski. Ajmo reci poboljsana verzija KK2. Mozda sutra nabacim neki FPV pa i bude neka snimka

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #348
Ukomponirao sam ovaj CC3D u malca i makar vani puše , nije mi dao vrag mira morao sam ici nabaciti dir u park. Ajme ljudi koja je ovo ludnica od FC, kako mirno to radi, nema voblanja makar su jos na njemu defaultni pidovi. Dignem ga na 20m i pustim mu da malo jace propada i nema onog zatrzavanja kao na KK2. Poceo sam ga vrtiti na sve strane i kako to radi , vrhunski. Ajmo reci poboljsana verzija KK2. Mozda sutra nabacim neki FPV pa i bude neka snimka

Ajd nabaci :D

Nekaj kinezi brljave, pa su izbacili KK2.15 na tržište, kolko vidim.  Ko zna kaj su po tome radili

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #349
Krešo, sokole moj , samo naprijed....uživaj... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #350
Okacio sam mu 2200 batku da vidim sto ima reci na to, i vidi vraga, malac ju nosi samo tako. Zafuram ga prema naprijed koliko vidim, hebiga mali je i on leti pravocrtno i ubrzava ko raketa  8) 8) 8).

Samo kofiguriranje na kompu nije bio neki problem, za prvi put mi je trebalo pola sata, sad bi rijesio za 10min.

Batke se pune, veceras nema spavanja  ;D ;D, a bogme ni susjedi  :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #351
Ako englezi mogu imati autobuse na kat, ja bar imam quad na kat  :D :D , nista ja ready, kavica pa testiranje CC3D-a

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #352
To ni Juz nema.  :) ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #353
Danas sam se bas navozao sa malcem. Ovaj CC3D je zakon, za fpv nisam vozio bolji kontroler, vrijedi svakog dolara. Mazda kasnije neki video

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #354
Malo videa od danas, imam dosta jello na mobiusu jer sam nemam odgovarajuce prop adaptere nego sam kemijao ,a direkt je stavljena na frame,  dok ne dodju novi propovi ovako se snalazim. Ali quadich je mrak

Blackout mini quad

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #355
Ma nego....prva liga  8) a i ''sila'' je s Tobom.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #356
mališa izgleda, a vidim i leti kao zmaj.... :) :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #357
Ma nisam se upustao u prevelike ludorije jer za fpv koristim neki walkerin predajnik koji po frekvama je blizu fatsharku, razlika 5Mhz ali radi ok. Najvece otkrice mi je ovaj CC3D, totalna ludnica. Ali moram staviti onu plocu sto sam ti pricao da odvojim gumicama mobius od motora, pa kad bude vremena na tvojoj pili , sjeti me se  ;D ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #358
Koja fotka



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #359
Svaka cast Kreso!

Ovo je ona batka od mene?  Kolko je u zraku s njom?

Ciji je X8?