Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027415 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #376
Kako znaš koja ti je strana naprijed kada su ti svi propovi i nosači motora iste boje???  ::) :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #378
Ma ide to ko blesavo, ali imam koma fpv kameru, pa je malo grdo kad se zaletis  ;D ;D ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #379
To je mobius jel tak?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #380
Ma ide to ko blesavo, ali imam koma fpv kameru, pa je malo grdo kad se zaletis  ;D ;D ;D

Ili kad se zalete u tebe haha :)

Kako znaš koja ti je strana naprijed kada su ti svi propovi i nosači motora iste boje???  ::) :)

Naprijed idu ledice jedne boje, a iza druge. Inace su i propovi u paru, ali ovi su testni i nije bilo crnih na skladistu kad sam kupovao.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #381
Yes , mobius  ;D ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #382
Kreso, kaj nisi pricao da budes letio fpv na mobius? Kaj s tom idejom? Kaj ne valja?

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #383
Ma ok je mobius za fpv ako se laganini vozis, ona problem ako gledas u nebo I naglo prema zemlji, e tu se zatamni slika na par sekundi I onda frka. Ipak je bolje za ovu jurilicu standarna fpv kamerica

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #384
Ma ok je mobius za fpv ako se laganini vozis, ona problem ako gledas u nebo I naglo prema zemlji, e tu se zatamni slika na par sekundi I onda frka. Ipak je bolje za ovu jurilicu standarna fpv kamerica

Dobro da znam kaj mi je slijedeci trosak haha :)

Al sreca da ja i neznam drugo osim laganini voznje :)

Evo video od neki dan, jazz leti moj quad. Kratko i jasno haha

Svoj video necu ni stavljat jer vjerujem da nikog ne zanimaju sposobnosti letenja quada naprijed natrag pravocrtno haha :)

http://www.youtube.com/watch?v=Vg9HxhYDFhM&feature=youtu.be

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #385
Mene zanima , baš si dobar George!! ;) , imaš i moj komentar na YT.......LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #388
@George ,ma nema što , Blackout je zakon , a lik ''dere'' samo tako.... 8)
@Krešo , koja je ovo cam ?...ne smetaju joj nikakve ''G'' sile... ???...ovu kameru kupi George. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #389
@George ,ma nema što , Blackout je zakon , a lik ''dere'' samo tako.... 8)
@Krešo , koja je ovo cam ?...ne smetaju joj nikakve ''G'' sile... ???...ovu kameru kupi George. ;)

Di kamera? Ovo s kojom ovaj lik snima na blackoutu? To je mobius, to imam :) Lik leti sa ccd kamerom fpv, a na quad jos ima nakacen i mobius.