Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020692 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #435
Imas pravo, imam marker, čas posla  ;D ;D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #437
Di si planirao stavit batku?

Inace imaju antenu iza u centru di je i rupa za nju, a batka ispred antene, pa mobius na vrhu. Pretpostavljam da je tebi iza frsky prijemnik, pa tu nema mjesta za immersion odasiljac?  Morat ces izvuci kablom antenu?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #438
Batka ide iza do FPV antene, ne smeta nista ako mislis tezina, radi super, probao


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #440


Evo stigao CC3D. Budući da za vikend nije neka prognoza iskoristiti ću to da ga pripašem na malca.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #441


Na videu od srijede još radim, kao što Sekile zna snimili smo hrpu toga, ali je Mobius izgleda zadnji video
sfušao. Video je veličine 1,4 gige i do sada sam otprilike uspio obnoviti polovicu, ak me sreće posluži
spasim cjelog pa ga objavim.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #442
A kolega... Sada kužim kad si rekao X na livadi.. Nisam znao da imaš taj nick  :'( Ja sam tek sada došao s puta.  Sutra ću i ja nešto s livade "uplodati" . Oduševljen sam s tvojim copterom.. Da sam ranije to vidio, ne bi kupovao DJI F450.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #443
Bodul ocekujem tvoje fotke, a i video od X-a, onaj kako smo ganjali komade koje su trcale  ;D ;D

Inace kolega X je nanjusio neku verziju CC3D-a od TauLabsa za 50$, sutra smontiramo da vidimo jel ima razlike od Luminer ili je mozda i bolja  8) 8)

Jel to ova X ??

http://www.ebay.com/itm/Tau-Labs-openpilot-CC3D-flight-controller-FC-Horizon-mode-quadcopter-fpv-QVA-400-/321361961385?pt=US_Radio_Control_Control_Line&hash=item4ad2aa61a9

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #444
Jao, tu sam vas cekao! Krešo, javljaj dal ima razlike izmedju tog i originalne. Ako nema neke znacajne, ode jedan od mojih kk2 u oglase ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #445
Zanima me ta kamera od 1000tvl, imas mozda snimak s nje i malo vise detalja?
Ako trebas crnih XT60 imam ih kod 4tm-a.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #446
Bas i mene zanima kako radi, to sve izgleda super na papiru pa sam zato uzeo i jednu 700TVL da usporedim. Ali dodje vikend i dodje i kisa tak da nista jos zasada. Valjda bude sutra bolje

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #447
Bodul ocekujem tvoje fotke, a i video od X-a, onaj kako smo ganjali komade koje su trcale  ;D ;D

Inace kolega X je nanjusio neku verziju CC3D-a od TauLabsa za 50$, sutra smontiramo da vidimo jel ima razlike od Luminer ili je mozda i bolja  8) 8)

Jel to ova X ??

http://www.ebay.com/itm/Tau-Labs-openpilot-CC3D-flight-controller-FC-Horizon-mode-quadcopter-fpv-QVA-400-/321361961385?pt=US_Radio_Control_Control_Line&hash=item4ad2aa61a9


 8)  je, je, to je taj,tip je sasvim OK, ak imaš kakva pitanja slobodno mu postaviš, prvo sam mislio da gore dolazi Tau Labs softwer, ali došla je zadnja verzija
open pilot-a.

Seki, nadam se da bumo sutra stestirali kak radi, strašno me zanima, danas sam lemil konektore, i pripremao ga

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #448
A kolega... Sada kužim kad si rekao X na livadi.. Nisam znao da imaš taj nick  :'( Ja sam tek sada došao s puta.  Sutra ću i ja nešto s livade "uplodati" . Oduševljen sam s tvojim copterom.. Da sam ranije to vidio, ne bi kupovao DJI F450.

Drago mi je da ti se dopada, nadam se da se vidimo u sredu ponovo


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #449
Malo sam vjezbao u parkicu, taman minimalno ljudi, ovaj novi quad je super, mobius ide direkt bez ikakvih vibration mounta i slika perfektna

Blackout mini PARK PRACTICE