Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027582 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #450
A jesi napravio puto od kućeee!  :D Zanimljivo da nikoga nema, a kada ja dolazim, uvijek klinci se tu igraju :( Inače, bit će Juz od tebe za koje vrijeme ;D [size=78%] [/size]
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #451
Ma treba jos puno vjezbati, totalno mi drukcije radi zbog 2000kv motora, ali i danas mi je jedan afro esc otkazao poslusnost. Opet HK oprema

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #452
Ma treba jos puno vjezbati, totalno mi drukcije radi zbog 2000kv motora, ali i danas mi je jedan afro esc otkazao poslusnost. Opet HK oprema

Svaka cast! Sezona je tek pocela, bit ce vremena za vježbu :D

Sta je bilo sa reglerom? Na tom quadu? Jel zveknuo?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #453
@Krešo , od dana, kada si napravio prvi ''mini'' , pa do ovog leta, napravio si veliki iskorak i zato si od večeras : ''Slalom quad flyer'' (SQF)   8). Puno dobrih letova još Ti želim... ;)  LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #454
dobar zvuk šokre a i simpatično izgleda...... :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #456
Ovo je Krešo predivno...''malac'' izgleda opako,a sada je znači za odlazak na letenje dovoljan ruksak i bicikl... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #457
To je bio I smisao svega. Inace sam 90% vremena na biciklu, uvijek neki dogovori oko letenja, pa nemas prijevoz za mrcine od quada. Ovako ruksak , jos moram sloziti za neko picence I udri ... nema prepreka. A snima jednako dobro kao I velika braca , cak se mogu se zavuci gdje oni mogu samo sanjati

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #458
Kontroler je pravi ( a i pilot tu ima udjela sigurno ) . Vidim da drži visinu dobro. Ne skače po valovima kao ja s KK2.0. :'(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #459
Danas super dan i laganini poslije posla našao se sa kolegom X na nasoj letačkoj oazi usred grade i isprobao flipove na miniju. Prošlo ok, moram malo podesiti da brže flipne i to je to pa cu probati dok FPV, moram paziti da ne jedem prije da nebi bilo  :P :P :-X

First FLIPS with blackout mini quad


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #461
Juz, jesi to ti?  ;D

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #462
 :D :D dobar si, ma stari moj ja ako uspijem do kraja ljeta poloviti bar 50% juzove tehnike , ja happy. Sve je to jos sporo, dosta se trese, ali treba vjezbati i nema druge

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #463
:D :D dobar si, ma stari moj ja ako uspijem do kraja ljeta poloviti bar 50% juzove tehnike , ja happy. Sve je to jos sporo, dosta se trese, ali treba vjezbati i nema druge

Kolko ti letis, bit ce do kraja ljeta i brze i bolje sigurno.




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #464
Krešo , stvarno si zakon.... 8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes