Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027599 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #466
Polako se I kolega X ufurava u FPV, uskoro letimo u formaciji



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #469
Poslije ovog videa, priznajem da si prvi FPV hebač u Rvata :-) Treniraj koliko možeš, jer mi ovakav let postaje sve draži od onih visinskih s gimbalima.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #470
@Igore , nisam ga ja uzalud prozvao slalomski letač...baš me je razbudio  sa letenjem i sa izborom glazbe AC-DC..Hvala Krešo  :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #471
Kad malo polovis upravljanje sa quadchiem onda voznja postane pravi uzitak, samo gledas gdje ima manja rupa. Veci je problem prekidi slike u trenutku kad se zaletis a nisko si. Remote morao sam te malo razbuditi, a gdje ces bolje od AC DC

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #472
Lagana voznja na zagrebackom Bundeku  8)

BlackOUT Bundek

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #473
 :) :) :) :)

Definitivno si top pilot rotora u HR.
Svaka cast  majstore.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #474
Tnx Marko, ma ima ih jos samo ne stavljaju videa

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #475
Šokre šta reći...osim....derii... ;D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #477
Super :)

Al kaj se ne isplati bolje kupiti karbonsku plocu za 30 dolara, pa izrezat na CNC?
Sto se tice ovog gotovog framea, ako slucajno narucujete, bas me zanima usporedba sa nasim, da vidimo kolko sam fulao u kopiranju prema fotkama s neta.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #478


seki, jučer navečer sam stavil GEMFAN trokrake elise gore. Danas postam slike.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #479
OK, evo i obećane slike. Napokon sam odlučio staviti ove propove jer su stari bili pa.... Sekile je vidio (potrgani, falili komadići itd...) i malac
je i dalje letio bez problema ([shadow=red,left]TO JE ZATO JER NE NABAVLJAM PROPOVE NA [/shadow][shadow=red,left]RCTIMERU[/shadow] - SEKILE
reko sam ti ne kupuj ništa na RCTIMERU!

No nakon što smo par dana letjeli na onom vjetru trebalo je bar na mome (ne i na Sekile-vom) i malo servisa

Novi propovi su također Gemfan 5030 - trokraki kao što se vidi sa slike