Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1025584 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #480
A kaj ti znaci sad valjaju ti propsi, mozda te onda motor mucio pa se zato cudno ponasao. Ali mislim da je najbolja kombinacija dvokraki gemfani.

Uglavnom stigli mi karbonci sa RCTIMERA, na prvu izgledaju super, ali boze me sacuvaj kad sam ih smontirao, quad se htio raspast u zraku, ostajem na gemfanu dvokrakom

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #481
Ovaj video mi je mrak, to je inace domači , ali zivi u Niskozemskoj i tamo ekipa rastura te male quadove i hexe. Cujem se s njim i tip je legenda, mozda ove godine navrati u HR pa cemo zajedno nabaciti neki let

FPV - Still Dreaming

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #482
Blackout in the market  8) 8)

Malo slozio zahebanciju i stavim ga na kasu, a zena prvo zuja onda smjeh, kaze pa ovo nema cijenu !!!!! 

To i ja kazem

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #483
hahaha do jaja  :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #484
Sretan Uskrs svima !!!  Malo doslo sunca pa nabacio kratki FPV


BLACKOUT EASTER

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #485
Rasturas!!!

 :) :) :) :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #486
''Opasan'' igrač si Ti...u  04:17  , ušao si u ''krošnja tunel'' ,  prepao sam se da nećeš izaći.... ;D...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #487
A leti se pomalo, ma skuzio sam dobru foru za uspjesan FPV , zveknes par medica i onda nema prepreka , hehehe, samo gas...

Pala mi ideja kad sam bio u konzumu kako bi opalio jedan let unutra, ali trebam se skompat s noçnim cuvarom...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #488
Ovo s medicom nije losa ideja :D Krešo, prva liga letiš :D

Ja sam jucer malo letio, prvi put  u zadnjih mjesec dana, i mogu reci da je povremeno petminutno letenje u phoenixu urodilo plodom. Prije phoenixa nisam znao kako se okrenuti, skrenuti i nista, a sad ipak znam. Istina da sam zveknuo u jedno jedino drvo na livadi (slika u privitku), ali to se moglo pretpostavit haha :D Prije toga sam se naletio fino. Jos malo vjezbe, pa cu poceti mobius gore stavljati, sad me jos strah posto mi je steta razvalit kameru ako (kad) zveknem :D

Sretan Uskrs  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #489
Pa ako padneš sa mobiusom a ne bude baš neka nenormalna visina neće mu biti ništa...

Imam iskustvo sa downhill vožnjom gdje je bajk-partner pao i posle smo mobius naši 40 metara niže niz brdo kada smo već odustali od potrage...
Obrisali prašinu sa njega, montirali u nosač i vozi dalje...  :) ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #490
Naravno, ali posto je na samom vrhu quada, ako zveknem u nesto, prvo kamera udara, tako da mi se neda zafrkavati. Nema potrebe da ju uništim.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #491
Naletio na nekom forumu kako je lik sve motore namontirao lagano prema naprijed tako da kad je quad ravno uvijek ide naprijed i kamera ne snima zemlju dok ubrzava, haha , zanimljiva fora, ali funkcionira



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #493
@Krešo , naj' si, mini quad pilot ,u Hrvata... :) ;) :-*
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #494
Evo ga dorađena verzija quad jazzmod :D

Ukručene ruke i dorađene nogice i novi materijal  :)

Evo slike jednog:













 ;)