Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020367 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #570
Imam i 1.2GHz 500mw racewood, ali njega cim spojim na quad i pokrenem motore, slika dobije horizontalne crne crte, koma, neznam zasto, dali šprica od reglera, napajanje ne pase, nemam pojma, makar bi s nim trebao imati brutalan domet.

Ovo mi je bio cilj, nabaciti 1.2GHz prijemnik na cvike i deri. Evo video od legende blackouta, on jedini vozi na 1.2GHz

1.3Ghz Fatshark module Test from laserBGC

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #571
Meni je na RC JAZI špricalo od reglera. FPV kamera bila naprijed a predajnik otraga. Kablovi prolazili pored njih. Kada sam sve stavio  naprijed uz FPV kameru, nestalo smetnji na video linku. Vido kabel od kamere do 1,2 GHz Lawmate 500mW ( napajam ga s 1s Lipo - 4 V, 350mW onda troši a i manje se zagrijava pri radu ) VTX što kraći da bude, jer skuplja smetnje. Također sam taj kabel namotao preko feritne jezgre.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #572
I meni je predajnik bio doslovno uz kameru, zice mozda 1 cm, jedino nisam probao foru sa feritom

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #573
@ Georg

Kad se već spominju ZMR odnosno RCX motori, moram iskreno reći da i nisu tako loši, pogotovo ne za te nofce za koje se prodaju.

No isto tako sam stavio DEX-a u oglas  :'( zbog kupnje Tigera ili prelaska na Dominatorice, jer se nikak ne mogu odlučiti
da li da ostanem na FatShark basu, koji ima najveću sliku (dok sve postavim kao da kampiram) i da uzmem Tigere, ili da
pređem na dominatorice pa mi pripreme ne traju tolko, i ne nosim svu tu opremu

Ustvari od opreme samo nosim stativ na kojem imam prijemnik i batku pa i nije uopće tako loše, a mogu staviti i monitor, pa da
uzmem Tigere..... i tako stalno ukrug nikako da se odlučim ::)



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #575
@ Georg

Kad se već spominju ZMR odnosno RCX motori, moram iskreno reći da i nisu tako loši, pogotovo ne za te nofce za koje se prodaju.

No isto tako sam stavio DEX-a u oglas  :'( zbog kupnje Tigera ili prelaska na Dominatorice, jer se nikak ne mogu odlučiti
da li da ostanem na FatShark basu, koji ima najveću sliku (dok sve postavim kao da kampiram) i da uzmem Tigere, ili da
pređem na dominatorice pa mi pripreme ne traju tolko, i ne nosim svu tu opremu

Ustvari od opreme samo nosim stativ na kojem imam prijemnik i batku pa i nije uopće tako loše, a mogu staviti i monitor, pa da
uzmem Tigere..... i tako stalno ukrug nikako da se odlučim ::)

Je, definitivno su jeftini motori. Ja sam s jednim imao problem da su mi se magnetici razlijepili kad sam ljosnuo u pod. Ali vidim da su sad u ponudi kompletna nova zvona za te motorceke, a to je ok opcija, mislim da za 2 dolara.



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #576
Quote
Ma imamja sto radit do daljnjeg samo me zanimala okvirna cifra. Trazim sponzore ajmo decki :D hahaha

Ak je u pitanju rotor evo ja mijenjam za 1 gemišt, plate izrezane na cnc-u od g11 laminata za maloga rotora kak šokre vozi. :)

LP Mario...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #577
Mario ti bi mogao sloziti mali Y6  8) 8), naravno klingonski

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #578

Quote
Ma imamja sto radit do daljnjeg samo me zanimala okvirna cifra. Trazim sponzore ajmo decki :D hahaha

Ak je u pitanju rotor evo ja mijenjam za 1 gemišt, plate izrezane na cnc-u od g11 laminata za maloga rotora kak šokre vozi. :)

LP Mario...

Di treba donijet gembu :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #579
OK deal  8)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #581
Ja vec odletio jedan supersonicni let ujutro na trgu francuske pa me potjerala kisa, sad sam na kofi u kvartu, ako stane kisa nema beda dodjem, batki imam, jel ste se dogovarali kaj

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #582
Ja vec odletio jedan supersonicni let ujutro na trgu francuske pa me potjerala kisa, sad sam na kofi u kvartu, ako stane kisa nema beda dodjem, batki imam, jel ste se dogovarali kaj

Ja sam do 2 na poslu pa kemijam ili skočit do Plavog u Sesvete ili letit :D Bed je kaj imam vremena samo do pol 4 pa smišljam još :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #583
Ja sam mislio ili na grmu ili na jarun, ali samo ako vrijeme posluzi

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #584
Šokre taj mini y6 je u planu duže vrijeme...... :) regleri su stigli,MC čeka, a motore još moram narućiti.... ;D