Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1025864 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #585
Jedan ranojutranji brzinski let na bivsem trgu Francuske revolucije, dok me nije potjerala kiša

Blackout Sunday morning

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #586
U 1:40  ;D...inače imao si idealnu situaciju za snimanje...overcast...krošnje su predivne...hvala Krešo  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #588
Haha, dobar si , jesi vidio netrebam finder, imam psa tragaca


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #590
Proljeće je stiglo :D

Kreso, dobro si ga ukrotio, na kraju svakog videa je valjda naraedba "k nozi!" :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #591
Sve je dobro dok nam svima ne zabrane letit!

Letit u gradu medu ljudima, bas i nije pametno!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #592
Za pol sata jos bolji video  8) 8)

Coljo bez brige, ovaj kepec je premali, ljudi ga ni ne vide, ni cuju, malo veci od hubsana...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #593
Je dok ne naleti neki biciklist, pa mu ugradis 4 propele!

Ja sam vidio sto moze jedna!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #594
Ove male ziher nemogu nis, uredno ga lovim u ruke u raspale me, bas nista. A sto se tice neke zabrane, ima tu puno opasniji strojeva, npr kad ekipa leti sa mrcinama , avioni , quadovi, hexe, tak svejedno ,ko fol nisu iznad naseljenog a na snimci hrpa kuca ispod,  frende to je opasnost u zraku

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #595
Evo gdje danas jazavac odvuko, tu nema niceg , samo sumski patuljci , kaze ako ja tu prodjem bajkom ti mozes quadom

Blackout Grmoscica

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #596
To je to, ja se nadam  da sam i ja uskoro u igri ovo čekanje me izluđuje sve je spremno samo regleri.
Kamericu novu sam već pripremio motori su na krakovima skupa sa propelerima samo još regleri i to je to. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #597

Jučer mi Sekile posudio kameru jer ova mora na RMA.

I ja čekam reglere i motore da složim još jednog, tako da sam siguran da jedan uvijek leti.

Ovaj je "na radovima", jer mu mjenjam ruke budući da na starima nije baš najsretnije bio rješen
prihvat za motore, pa je stalno trebalo zatezati šarafe, koji su....bla,bla,bla, ....ukratko nije bilo dobro.

Sekile, danas dolazim sa DEX-omdok ne završim nove ruke i ne stavim kameru kaj si mi posudio (također
valjda gotovo večeras pa sutra FPV).


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #599
Sekile, nabijaš nam adrenalin.. Shvati da je kiša u Zagrebu i da ne možemo izletjeti na livadu  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(