Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1028287 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #615
Sa Dronesvision. Red label.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #616
Ma ja imam isto neki 500mw racewood i mislio sam ga ukombinirati u jednog komarca, ali slika mi je koma, konstantne pruge dobiva preko instalacije.ono kaj sam kod tebe vidio je super. Ok to cu nekako rijesiti, ali trebam onda staviti dragonlink, ali prijemnik od dragonlinka je ogroman, radje bi ostao na frsky jer mi radi super i manji je , ali brijem da ce mi 1.2GHz ful ubiti domet frsky

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #617
Evo konacno moj video od jucer. Samo sam nesto nabacao, nisam posebno sredjivao.

Nije nesto, ali vidi se napredak od prvog leta, drugi video haha

Mini quadcopter training


My Movie

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #618
vrijeme je posluzilo. Oblaci su odlicni :D
Jedva cekam kad pokrenem fpv i avion

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #619
Kak bi rekli kod nas " dobro ga čepiš". A padine dolje sa jedan insane fpv, pa tu mozes i easystara voziti

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #620
U odlicno majk ovo je za 5 svaka cast bas me zanima kako to leti i funkcionira

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
svaka čast :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #621
Kak bi rekli kod nas " dobro ga čepiš". A padine dolje sa jedan insane fpv, pa tu mozes i easystara voziti

Letio sam jos dosta, ali nisam sve snimao. I fale mi ledice jer se bojim otici dalje jer ga izgubim, i nemogu se orjentirat. Imam i zute propove za naprijed, ali nisam stavio jos. Moram slijedeci put poslat buraza sa quadom da odsece, da vidim kolki mi je domet.

Ovo  mi je potencijalna lokacija za easystara,  savrsen kraj za letit.

Tek ucim sekile, jos nisam bas siguran u sebe, ali puno sam se poboljsao.

Easystar bude ovih dana sklopljen, pa cu i to probat, slijedeci vikend mozda, kad budem opet iso kod buraza.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #622
lepo lepo...bas se fino zabavljate :)
kad cete pocet 3D letit da imam drustvo na livadi :D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #624
Kaj ne odes na Jarun iza Surf kluba? Tam imas krovic a i par stupica za zaobilazit :)

Da imam takav quadic otisao bi tam iste sekunde. Morat cu ponijet jednom svoj micro pa se mozemo malo "naganjat" al nejde preko 45kmh :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #625
Ma Jarun je super, ali tamo vjecno rulje ko pljeve. Jedino da odem u 6 ujutro kad nema nikoga. Mogu ici ali je onda laganini voznja. Ako bude sutra bolje vrijeme mogao bi se zaletiti

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #626
Sutra popodne je razvedravanje...


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #628

Sekile, slijedeci tjedan bu bolje vreme pa idemo fligati, to sam ja dogovoril sa Sjerkovicem da je ovak slabo, da nemres ici dok me nema  :D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #629
Naravno, ja idem sutra, naravno ako stane kisa