Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020273 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #630
Danas smo jazavac i ja nabacili dobar fpv na jarunu, nadam se da jos ekipe slaze quadiche da nas bude vise.

FPV MADNESS JARUN

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #631
Bilo je totalno fora samo izgleda da moja kartica u mobiusu nije dobra jer video sa nje ne radi.
A i bolje da ne radi s obzirom da mi slika jako pliva na ono malo što je radilo.
Moram se danas pozabaviti sa kamericom i postavkama da to podesim da imam i ja snimku sa modela. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #632
Ekipa odlican FPV let, cestitam!

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #633
Bilo je totalno fora samo izgleda da moja kartica u mobiusu nije dobra jer video sa nje ne radi.
A i bolje da ne radi s obzirom da mi slika jako pliva na ono malo što je radilo.
Moram se danas pozabaviti sa kamericom i postavkama da to podesim da imam i ja snimku sa modela. :)

Fora skroz.

Skoro ste se klepnuli haha

Jazz, koju karticu imas? Tak je kolega s posla uzeo za mobius, 32Gb, class 10 i nije mu radila u mobiusu. Ja sam uzeo class 4 i radi fino. Cak je i preporuka uzeti nizu klasu, pise u uputama, i do 32 Gb max.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #634
mozda bi si slagao tak malu jurilicu, pa me zanima kaj je najbolje na kraju za uzet od motora? na 3s i do 8" prop?

taman imam 10mm karbonske sipke da iskoristim za frame  8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #635
Bilo je totalno fora samo izgleda da moja kartica u mobiusu nije dobra jer video sa nje ne radi.
A i bolje da ne radi s obzirom da mi slika jako pliva na ono malo što je radilo.
Moram se danas pozabaviti sa kamericom i postavkama da to podesim da imam i ja snimku sa modela. :)

Fora skroz.

Skoro ste se klepnuli haha

Jazz, koju karticu imas? Tak je kolega s posla uzeo za mobius, 32Gb, class 10 i nije mu radila u mobiusu. Ja sam uzeo class 4 i radi fino. Cak je i preporuka uzeti nizu klasu, pise u uputama, i do 32 Gb max.

Ma ja imam 64 gb karticu unutra ali izgleda da nešto ne valja sa njom jer video se ne snimi dobro i na kraju ga na kompu ne mogu gledati.
Sada sam stavio 2 gb karticu i sa njom radi super .

E sada ili kartica ne valja ili mobius ne može snimati na nju a zašto ne znam.
Od 8 videa od jučer samo 3 rade ostali se ne mogu otvorit.
Eto tak da ču to morati malo istražiti u čemu je problem. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #636
majk ak si kod kineza kupio karticu nis cudno, pokazuje da ima 64gb a u stvarnosti ima dosta manje. ista sranja su se desavala i sa USB stickovima...

BTW ajd kad ces imat vremena mi izrezi jedan blackout quad ak nije problem. nogice imam

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #637


Ma ja imam 64 gb karticu unutra ali izgleda da nešto ne valja sa njom jer video se ne snimi dobro i na kraju ga na kompu ne mogu gledati.
Sada sam stavio 2 gb karticu i sa njom radi super .

E sada ili kartica ne valja ili mobius ne može snimati na nju a zašto ne znam.
Od 8 videa od jučer samo 3 rade ostali se ne mogu otvorit.
Eto tak da ču to morati malo istražiti u čemu je problem. :)
[/quote]

To su bili simptomi i sa mojom dok nisam zamjenio karticu, do kartice je, meni se to počelo
događati (kao što znaš), nakon jednog ne-elastičnog sraza sa zemljom.

Nova kartica, i sve će raditi


BTW: Fantastičan video, žal mi je kaj nisam bio u ZG, pa da idem sa vama


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #638
Kroky ja ti imam tu blackout verziju, znaci to ti je setup sa 2300kv motoricima , 12A ESC i 5" propovima. Majk isto slaze takvog samo ceka reglere. Ovo na video je malo povecan frame, to je onaj Jazz QM za 8" propove, ali tu idu npr neki 1000kv motori 

mislim da on ima ove

http://www.rctimer.com/product_813.html

E sad ti se odluci koju verziju mislis slagat,


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #640
E  ti su super motorici za JAZZ QM quad, nek ti taj frame izreze, to ti je brijem klasa 400 quadovi, moj je 250, a onaj FPV kaj si imao je 500. Ja na jednom malom quadu imam ove luminer motore

http://www.getfpv.com/motors/fx2206-13-2000kv.html

a na drugom ove jefinije Mistery A1510, nisu losi, ali bolji da uzmes one ZMR za te novce, imaju bolju osovinu

A reglere za ovaj QM uzmes neke 20A,  ili jos bolje majk je uzeo neki Q BRAIN , to je onaj 4u1 i kaze da je super, lakse montiras, manje zice i ljepse izgleda

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #641
Ma ja imam 64 gb karticu unutra ali izgleda da nešto ne valja sa njom jer video se ne snimi dobro i na kraju ga na kompu ne mogu gledati.Sada sam stavio 2 gb karticu i sa njom radi super .

Zar ne piše da MOBIUS može gutati do 32Mb kartice? Ja je imam.
3,5 sati videa ( 1920x1080 ) stane na 32Gb. Što ćeš više. ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #642
Prvo sam puzao, sad sam laganini krenuo hodati. Vibre su manje ali još uvijek poprilično prisutne... Nadam se da će manji propovi pomoć kad dođu.
Nema prolaženja kroz grane, ispod kravljih nogu itd., samo penzionersko, ziheraško FPVejanje...

http://www.youtube.com/watch?v=dPAAgw1pP6M

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #643
To Dag, vidi se fpv iskustvo, jos par letova i vozit ces ga naopacke. Zakon sve nas je vise :o

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #644
Bravo Dag!

Stvarno dosta vibrira. Kaj mislis da ce ti manji propovi pomoci? Moj je isto na osmicama, i ok je, ne vibrira tako.

Koje manje si uzeo? Oces probat moje sedmice? Meni su ok i koristim ih, al mogu ti posudit na test. A imam i sestice.