Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027644 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #645
A gle što je došlo



Jedva čekam da probam :)

Sada slažem 2 videa od jučer i danas i jedan i drugi su sa Jazz qm quadom snimana kada mali još nije gotov.
Regleri sa goodluckbuy-a putuju 41 dana za sada a to je i ujedno jedino što mi fali sada naze 32 su tu :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #646
Evo meni došle plate za maloga, sad će bit napeto :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #647
Jazz, i odma tri komada :)

Di si uzeo. Jel jeftinija naze 32 ili cc3d?

Zed, ti si gotov :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #648
Jazz sad ces vidjeti sto je kad nabijes gas a stroj ide ravno u ulazi lagano u warp.. Mada ovo kako ti leti qm sa kk2 , sto smo jucer imali poniranje je zakon. Idem I danas I po noci ako treba . Ali kad hexe sklepamo to bu totalno ludilo

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #649
A gle što je došlo



Jedva čekam da probam :)

Sada slažem 2 videa od jučer i danas i jedan i drugi su sa Jazz qm quadom snimana kada mali još nije gotov.
Regleri sa goodluckbuy-a putuju 41 dana za sada a to je i ujedno jedino što mi fali sada naze 32 su tu :)

Jedna je od frenda.
On je i naručio jer da sam ja čekao bi to 40 dana kako to obično biva. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #650
Bravo Dag!

Stvarno dosta vibrira. Kaj mislis da ce ti manji propovi pomoci? Moj je isto na osmicama, i ok je, ne vibrira tako.

Koje manje si uzeo? Oces probat moje sedmice? Meni su ok i koristim ih, al mogu ti posudit na test. A imam i sestice.

Hej Đorđe, Majk mi je savjetovao manje propove. Ovo su 9etke gore. Leti quad 10 minuta sa njima, gopro, fpv camom i fpv txom.
Sve mi je okej, samo te vibracije na gopro... I to što propovi ulaze u kadar hahaha...
Naručio sam 8ice ali dolaze sa Global skladišta vjerojatno kontejnerom poznavajuć njih, pa još kada uzmeš u obzir Somalijske gusare, do jeseni su tu.
Rado bi probao tvoje 8ice i 7ice ako imaš dovoljno za sebe na lageru... Rado bi i kupio od tebe da ne moram posuđivati ako možeš bez njih...

Javi seeee...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #651
Mogu ti dat set osmica i set sedmica, pa mi narucis druge. Ja imam po dva tri seta.

Javi kad hoces doc po njih


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #653
Majk ,zabava je počela.... ;)...Hvala na izboru glazbe... :)>..LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #654
Da, hvala, sad ne mogu gledati na mobu :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #655
Brutala, ali let do vrha je bio najaci, kad idemo opet ???

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #656
Srijeda popodne.. Gdje se leti.. Dolazim u ZG.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #657
Samo se javi, ja sam so 17h na poslu pa iza mozemo, batke spremne

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #658
Mrak decki, zbilja mrak!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #659
Odlično, malo utrkivanje oko igrališta i ona prelet. Najbolji dio (meni) je obrušavanje. Svaka čast, zbog ovakvih snimki i druženja poželim složiti jednog i sebi.