Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1024928 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #690
Odlicno jazavac, samo da mu je zavlacit se u krticnjake, evo i moje verzije, ja sam vise lagani cruise kroz sumu, nemam vise propova za provlacenje, a i taj me regler ispiz... zamijenio ga jucer, sad mogu mijenjat batke

MINI QUADS GRAD MLADIH



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #691
To te ja pitam :)
Dolaze propeleri i to paleta njih 8)
Danas sam na driftu, tako da ne vjerujem da ću letit.
Ali ujutro sam vježbao malo prolaze kroz zgradu tu na nk tek toliko.
Spremam se za "bolnicu" preko puta Jaruna. :D
Tamo ima da bude kaos samo takav 100 kmh po hodniku, pa da izletim kroz prozor van to će biti snimka. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #692
Majstor JODA, sila je s tobom .. Zapravo Sekile, ali skoro isto :-)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #693
Sekile i Majk...klub ''Alfista'' imamo , a sada ,kako vidim , slijedi nam formiranje kluba ''Blackout u mom srcu''... ;D ;D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #694
Polako navlacimo ekipa na ovakvu vrstu fpv-ejanja koja u kratkom roku postaje zaraza. Samo ode puuuuno propova. Majk rutu znas , daj nabaci neku krijesnicu iza na quad kad nabacimo neku formaciju da te vidim, znas da sam corava kokos

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #695
Budem stavio ledicu jednu ali jaku pa će se vidjeti iz avijona. :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #697
Super sad umjesto 2 verzije imaju 3 verzije na backorderu, krasan ducancek.

E majk nabrijao sam deg/sec na cc3d, danas sam se isflipao kao nikad, jos mi se vrti u glavi, ali najace je kad se popnes na cca 50m i okrenes quad napanacke i tako par sekundi i onda ga izravnas, lunapark  8) 8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #698
Meni je lunapark stalno kada to letim. :)
Danas ujutro sam malo jurcao nisko iznad zemlje baš je fora bilo. :)


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #700
Znaci potvrdeno je, naze32 je brutala FC, puuuno bolji od KK2, pogotovo pri vecim brzinama nema onog poskakivanja po pitchu  ;D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #702
KK2.1 je bio prvi FC na mom malcu, verzija softwera je bila Stevio 1.14, ak se ne varam, bili smo ga isprabali kad je onu srijedu bio Jazavac, Sekile i Bodul, i zaključili smo da leti u rangu CC3D, ili jako blizu tome, tako
da je predviđeno da na novog malca kojeg slažem (ili hexu - još su dvojbe) barem za prvo vrijeme dođe
KK2.1.

U svakom slučaju kada bude gotov testirati ćemo, čekaju se regleri, a motori će biti RCX 1804 (iliti ZMR 1804).
Sekile je živi svjedok što su sve prošli i drže se. U jednom crashu (na beton) sa jednog motora su otpala 3 magnetića, ali je cyanofix to riješio  ;), i malac dalje leti bez problema. Razmišljao sam o Cobra motorima, ali me Sekile uvjerio da je bolje da umjesto motora uzmem Lumenier 1300mah bateriju i to je istina.

Promjenom baterija dobije se daleko više (bile su Zippy 3S 35C 1500mah). TNX Krešo.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #703
Taj problem s magneticima sam i ja imao. Treba kupiti ljepilo za to jer cyanofix meni nije dugo drzao.

Ali zmr sad nudi i kompletna rezervna zvona za te motore jer su ocito shvatili da se lako polome. Trenutno u backorder, pa treba pricekati da bude on stock, pa navaliti :)

Mozda je stvarno bolja investicija kvalitetnija baterija. Meni je na zippi compact flight time bio samo cca 4 min sa 1300mAh, 25C (ili cak 35, ne sjecam se), i to bez fpv opreme.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #704
Evo nakon dosta modificiranja i pokušavanja dobiti ruke da ne rezoniranju nikada, sam napravio update.
Težina se povećala za 20 grama  i to je ujedno jedina mana sve ostalo su prednosti.
Frame je sada toliko čvrst kao da je od jednog komada, gainovi na pločici su 3 puta veće nego u prvoj varijanti.
A to sve skupa utječe na stabilnost i preciznost u zraku.

Još stabilniji i precizniji let.
Flight time je isti.

Da se razumijemo i prvi frame i ruke rade super ali ovo radi bolje.

Evo slikice kako je sada i kao će biti u buduće











 :)