Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1025942 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #706
sve na hobbyiju je odjednom in stock......
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #707
stigo šleper ako ne i par njih :D
pa inaće im piše "in transit" i kad stigne, stigne sve, stockaju najviše baterije, sve ostalo je do 50-100 komada, nisu ljudi ludi, pa jedino iz euroshopa naručujem hitno, a sve drugo sa global. razlika u artiklima od globala do eurowarehouse je 5-10%

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #708
Slozio napokon svog jazz QM-a, i danas bio prvi let. nazu jos treba malo poriktat i kameru na servu malo boje pricvrstit jer servo ruka nije bas cvrsta pa ima nesto vibracija kod punog gasa. sto se FT-a tice, zasad 7:30 min sa 2200 3s.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #709
Zakon nisam jedini narandast, super je ova mala fpv kamerica, kaj to si preko naze spojio da ti ravna

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #710
nije na nazi, nego prek stanice... makar budem probao jer pod punim gasom se dosta nagne pa skoro pod gledam  :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #711
Znam taj feeling  ;D


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #713
To te ja pitam.
Morati ću si sredit neku zamjenu dok mi naočale ne stignu. :)




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #717
Meni je isto jedna strana znala gubiti sliku, to im flat kabl od LCD-a nije legao do kraja u konektor kad su sastavljali, trebalo je otključat polugicu konektora, gurnit flat do kraja, te ponovno zaključat i nikad više nije gubilo kontakt. 5-10min posla ali se slažem da je garancija 100% riješenje.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #718
Rekao sam ja Kreši ali smo se složili da pošto su pod garancijom, da oni to riješe a ne da prilikom rastavljanja slučajno nešto pukne i onda garancije više nema.
I osim što je slika dolazila i odlazila na lijevom ekranu kada bi došla, bila bi invertana za 180 stupnjeva pa bi na jednom ekranu slika bila normalna  a na drugom naopako.
To mi nije baš najjasnije kako je to uopće moguće?
Naočale nikada nisu pale, nemaju na sebi tragove korištenja, uvijek su u fotroli i bez ijedne crtice bilo gdje.
Baš zato nisam htio po njima ništa dirati makar sam čuo da nisam jedini i znam za taj kabel. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #719
Pin 10 na flatu je "INV" a to znaći da kada on izgubi kontakt slika će bit okrenuta, Kopin je to napravio tako da proizvođači mogu smještat te displaye u krajnje proizvode kako njima paše a putem elektronike odredit dali i kako treba invertirati.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis