Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1025651 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #720
Eto sada je 100% da je do flat kabela ali kad je pod garancijom nisam htio otvarati. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #721
Ma bolje da nisi nis prckao po njima, ok znamo da je flat kabel, a znaju i oni. kad imas garanciju nek oni to rijese, do tada je redaljka na mojim cvikama  ;D ;D

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #722
Krešo ,Majk i ostali ,molim Vas da netko odgovori ako zna.Nabavio bi fatshark ali sam na njihovoj reklami pronašao ovo:
http://team-blacksheep.com/products/product:84
Ispada da se na njihove očale može može ubaciti samo (- leća) za kratkovidne osobe.Osobno koristim (+2.5 za čitnje i rad na ''kompu'' ) dalekovidan sam , pa bih želio znati,da ne kupujem za ništa....Hvala dečki na trudu .LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #723
Ja sam ih jednom trebao isprobati te umetke, ali nazalost nisam jer ja na jedno oko jako slabo vidim i tako mijenjanja leče u oku tako da sad imam umjetnu koja nicem ne vrijedi. Ali neznam , na cvike vidim cisto ok

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #724
Krešo ,Majk i ostali ,molim Vas da netko odgovori ako zna.Nabavio bi fatshark ali sam na njihovoj reklami pronašao ovo:
http://team-blacksheep.com/products/product:84
Ispada da se na njihove očale može može ubaciti samo (- leća) za kratkovidne osobe.Osobno koristim (+2.5 za čitnje i rad na ''kompu'' ) dalekovidan sam , pa bih želio znati,da ne kupujem za ništa....Hvala dečki na trudu .LP

Kupovne leće imaju samo set (-2, -4, -6) ali možda bi neka optička radnja mogla naručiti da se izradi po potrebi potrebna dioptrija i bile bi od stakla što je puno bolje nego ove plastične iz seta, dimenzije u privitku (preuzeto sa RC groups).
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #725
@Franky , thanks ...mogu ja to riješiti kod mog optičara bez problema.Jer znaš ti njih(trgovce)....fakat piše shortsighted (kratkovidno) i onda nisu oni krivi ni za što itd.Hvala Franky drži se i svako dobro  8) ...LP
@Krešo ,hvala i Tebi ...uživaj i čuvaj Majka.... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #726
Malo danasnjeg vozikanja, tu imam jello na snimci ali sam kasnije i skuzio zasto, jedan prop mi je bio napuknut   ;D

BlackOUT Friday fun

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #727
Napokon dosla i mini hexa na red i to sam sklapao za kolegu Spx-a koji je vidio uzivo kako te male rakete idu pa nije mogao odoliti.Hexa  izgleda predobro. Danas ulovio malo vremena pa lagano na dvoristu sklapanje uz pivce, cak sam imao i drustvo iz sume

SETUP

Frame       --          Spider Mini Hex power by jazavac
Motori       --          ZMR 2400kv
Regleri      --          HK bluseries 12A - flashani na simonk u birtiji
Flight controler --  Naze32 Acro rev 5
Propeleri   --         5x3 gemfan

Roubau verzija



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #728
Hexa poletila, ajme koja stabilnost, bas se vidi razlika od quada, sa defaultnim pidovima naze32 radi bezprijekorno. Steta nisam snimio ali bude nesto uskoro

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #729
Sretno s letilicom... Možda se vidimo u srijedu popodne?
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #730
Ok , samo se javi

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #731
Baš me zanima kako radi uživo.
Javi kada budeš išao letit pa dojurim.
 :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #733
Haha, koji ludjaci, ajde bar uvijek ima frame-ova on stock u bauhausu...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #734
Kratki video hexe kako leti, nije bas bio dan, dosta je puhalo, ali i ovo je ok

SPIDER MINI HEXA TEST