Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027291 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #735
Bravo Majstore Krešo  8) Svaki Tvoj letački poduhvat je uživancija gledati.. :o ,a ovaj je još pojačan sa dramatičnom glazbom  :) Lijep Pozdrav iz Splita... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #736
Koja mrcina, izgleda ko hibrid aliena i nekog insekta :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #737
Kazem ti , bas me odusevila kad sam ju sklopio, a kad sam ju prvi put dignuo u visine, bilo je samo UUUUUU, sta je ovo, zasto ja vozim quad kad ovo postoji ?????

Ali pazi ovo je default PIDovi na naze32 i to tako mirno leti, da se ubijem pola dana na kk2 nebi to tako podesio. Nisam flipao i slicno, nije moja

Remote drago mi je da ti svidja, nadam se da te nisam odgovorio od quada  :-X

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #738
Malo blackout-anja za vikend, nesto solo, pa sa ekipom, uglavnom bilo je super

BLACKOUT WEEKEND FUN

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #739
Fora video.
Vidim da si se već dosta ispraksao, žao mi je što nema više ekipa koja leti barem približno tako pa da bude zanimljivije kada se svi nađemo.
Još malo pa će nam ponestati lokacija za letenje. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #740
Bravo Krešo , kao što sam svojevremeno i prognozirao,Ti si postao glavni demonstrator i propagator , slalomskog letenja...u Hrvata.... ;D  LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #741
Hvala Remote, jos samo da jazavcu dodju dominatorke za servisa onda smo ponovo u formaciji. Ali mislim da ce puno bolje snimke raditi hexa. Malo sam osvjetlio ovu hexu frenda tako da ju I ja corav mogu voziti jer je nezgodno kako je sva crna I ima vise ruku.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #742
Danas sam malo podesavao PID-ove na CC3D i malo postelao throttle curve na stanici i nabacio lagani test, lokacija poznata, ali evo video u komadu bez sjeckanja, samo malo mjuza ubacena cisto zbog ugodjaja. Ali bit svega je da se docara kako izgleda fpv let sa malim quadom i ovim setupom, osjecaj je kao da vozis avion koji mozes zaustaviti u svakom trenutku

BLACKOUT NEW CC3D PIDS

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #743
Puno zganaca jos trebam pojesti, puno :)

Ja sam jucer testirao svog quada (koji vise nije bas mini) na 5000mAh, 3S batku. 15 min u zraku kombinirano, hover i malo letenja, i jos nije do kraja iscijedjena baterija.

Snage ko u prici, i tek s tolko mase fino glatko leti. Moram priznati da se bojim kad mi tolko mase prilazi u zraku haha.

Snimke nema jer je to bilo nabrzaka let nakon sto sam pokosio travu.  Komarci me pojeli totalno.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #744
Moj mini je pri kraju, sada ga moram tunirati. Gore je jazz frame, CC3D, Cobra 2300 kv motori, simonk 10 A regleri, 5x3 prop, fpv čeka red.
Krešo možeš pliz postati CC3D postavke koje koristiš? Je li dosta koristiti Basic Stabilization postavke ili ipak treba Advanced za fine tuning?
Moramo se jedan dan naći na letenju ...

Thx,
Boris

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #745
Opa Boris mrak komponente si izabrao, bas me zanimaju ovi motori kako rade. Kasnije cu ti uplodat sliku sa postavkama koje bi ti pasale, mozes letiti i sa basic , ali kad se slozi bas u advance onda se malo kuzi razlika. Nema frke budemo se nasli da nabacimo let, ja sam u nedelju free:

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #746
Pitanje di ste uzeli CC3D pločicu zanima me, razmisljam sastaviti malog quada za letuckanje?
Naravno Jazz frejm, rc timerovi motori,
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #747
Ja sam uzeo cc3d od openpilota sa getfpv stranice I to je kao orginal I kosta 80$. Kolega X je nasao neku na ebayu za 50$ taulabs verzija ali radi jednako kao moja. E sad po meni ti je najbolja opcija ova naze32 acro. Probao sam ju I mislim da radi bolje od cc3d I kosta samo 25$ jedino je shipping skuplji pa je najbolje da se uzme vise komada I podijeli trosak

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #748
Moja je isto ova cc3d sa taulabsa. Ona moze vrtiti i multiwii kod ali nisam probao.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #749
Ma mislim da ovaj 14.01 fw od openpilota radi savrseno na njoj. Jedino sto sam skuzio da na te malce moraju ici 2300-2400kv motori ako vozis na 3S I 5" propovima jer ako imas manji kv desava se to kad uletis u brzini u zavoj zadnji kraj quada hoce se zaspinat I naravno to nevalja. Ja imam ove 2000kv luminere I imao sam taj problem ali sam rijesio tako da sam nabacio karbonske propove s kojima imam veci potisak I sto je najbolja stvar kod njih sto mogu pretrpjeti puno vise padova nego gemfanovi propovi