Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020731 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #796
E to je sada to

Leti kako avion ili možda još stabilnije.
Jako je bitan setup i naravno dobar FC. :)
Sada to radi kako treba

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #797
jel bi bilo moguce gore staviti neki najjednostavniji i najjeftiniji gimbal samo da ravna okomitu os da kamera ne pada dolje kad se ide brzo naprijed?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #798
To te ja pitam....a dobar je i finale je : ''RTH by Krešo Bike''..... ;D
LP
Note: Što je najvažnije, svi zainteresirani imaju sve relevantne podatke za izgradnju svog minija... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #799
To te ja pitam....a dobar je i finale je : ''RTH by Krešo Bike''..... ;D
LP
Note: Što je najvažnije, svi zainteresirani imaju sve relevantne podatke za izgradnju svog minija... ;)

Tocno :)

Kad cete Vi jednog sklepati?  :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #800
@George Živio ..uskoro, ali neću ga  montirati ja , nego Krešo i Majk...nemam namjeru izmišljati toplu vodu... :-X
Naravno ,  ja ću platiti (Šifra:Plati i Vozi) ... ;D
Ugodan dan Ti želim  :)
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #801
@George Živio ..uskoro, ali neću ga  montirati ja , nego Krešo i Majk...nemam namjeru izmišljati toplu vodu... :-X
Naravno ,  ja ću platiti (Šifra:Plati i Vozi) ... ;D
Ugodan dan Ti želim  :)
Mes

Hvala :)

Tako je najbolje, da sam njih dvojicu znao kad sam poceo s time, ni ja nebih sam sastavljao :)  Osim na remontu :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #802
Moguce je namontirati gimbal , ali neznam kako bi prezivio flipanja,   8) Remote super bi bilo da jedan mini ode na more radi vrhunske snimke sa plaza. Postoji mogucnost da se ovo ljeto zaletim kod frenda u Split I naravno nosim minija, treba probat flipat preko barki , hehe

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #803
@Krešo ,sve OK, javi se prije dolaska, imam super lokacije za Tebe ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #804
Na moru lokacija bezbroj, za minija kao stvoreno. Ok ako sve bude po planu I dodjem javim se.

 


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #807

Nigdje Naze32 nema za kupiti vec duze vrijeme, evo tu ima ova skuplja verzija sa barometrom i kompasom

http://www.dronematters.com/index.php/power-system/flight-controllers/naze-32-mini-flight-controller-black.html

Za preporuciti su, kod njih sam kupio Cobra motore i sada narucio SimonK reglere. Brza postarina, brzo odgovaraju, cak su mi i jednu narudzbu isli mijenjati i vratili visak novaca ...


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #809

To je stvarno odlična cijena za odličnu pločicu