Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027916 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #810
Evo, uspio sam složiti i drugog malca za FPV. Kao što Jazavac kaže, moraš imat dva, jer kad jednog središ da imaš na čemu letjeti.
Frame je jasno od Jazavca, i korišteni su opet ZMR motori koji su se pokazali apsolutni bestbuy po omjeru uloženo dobiveno. Budući
da su i Sekile i Jazavac imali prilike isprobati te kako leti stari BLACKOUT sa tim motorićima i nisu imali primjedbi čemu mjenjati
provjerenu kombinaciju.

OK, sad već imam flotu, i to je baš u zadnji tren, budući da je na starijoj verziji počeo krepavati jedan regler.Ne moram napominjati da krepava
regler kupljen sa rcDREKtimera od 30A, dok bezimeni regleri sa EBAY-a od 12A rade bez greške (jest da se više griju, ali to su 12A regleri).

No evo tu su i slike,

I posebna zahvala Sekileu i Jazavcu


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #811
Ovaj potpuno crni je po mom ukusu  8)....a slušaj,  Majk i Sekile su dobitna provjerena kombinacija ;)
Mnogo sretnih RTH ....LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #812
Sad si double trouble  ;D, da ovaj crni je pravi maneken, jos moramo provjeriti jel brzi od Bolta  8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #813

Da sad sam malo kratak sa FPV opremom tako da je naručen još jedan jamming device :D :D
i odlučio sam se za Sony Efio-V kameru od 800 TVL

http://www.ebay.com/itm/Wide-Angle-Sony-800TVL-Effio-V-CCD-2-8mm-Lens-OSD-Menu-PCB-Board-for-CCTV-Camera-/291175566929?ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

36,95 USD što mislim da je sasvim OK deal, i da će to fino raditi.

I hvala za link za Naze32, napokon je naručena  8), već sam htio naručiti još jedan CC3D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #815
Stigli novi motorici sa RCtimera za mini spider hexu. Na prvu izgledaju super, kad ih zavrtim lageri zvuce ok, ali to nista ne znaci dok ih ne spojim na stroj


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #816
bas me zanimam kakvi su odma ih naručujem kada saznam dijmove iz prve ruke od pravog FPV pilota :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #817
I mene zanima kakvi su, pogotovo u odnosu na ZMR. Bas me interesira da li ce biti
Razlike u snazi. Motori izgledaju mrak, jedino mi se na ZMRu vise svidja prihvat za
Propove, samo nasarafim gemfane i stavim maticu bez ikakvih dodatnih plasticnih
Dodataka


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #818
I tu ti ide gemfan direkt, pogle na slici, imas metalni nosac propa koji se sarafi na motor.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #819
Promaklo mi je, opako, jel ga vec slazes, daj ga slozi za sutra :P

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #820
Ma jok, gledam kako se Nijemci muce sa Alzirom, dobra tekma

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #821
Mene isto zanimaju dojmovi, motori mrak izgledaju! Nadam se da se tako i ponasaju :) Vidim ima ih 10, za hexu 6. Oces probat ostala 4 i na kvadu?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #822
Za koliko su ti stigli sa RCTimera. S tim da sam ja iz BiH, ali ne bi trebalo da bude velika razlika?!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #823
Nesto manje od mjesec dana

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #824

Imao sam priliku danas vidjeti motore uzivo, i motori su opaki, i samo
2 dolara skuplji od ZMR-a, ti motori ce biti pun pogodak, a Seki vjerojatno
upravo sastavlja novu zvijer.

Kako smo obojica imali prilike isprobati Jazavcevu novu hexu, sve mislim
Da ce i Seki krenuti sastavljati jednu.

Majk, hexa je pogodjena fantasticno.