Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1025856 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #840

Inace CC3D i Naze32 su stvarno mali kontroleri 36x36mm, ali openpilot izradio jos manju verziju CC3D-a,atom edition, perfomanse iste, cijena ista






http://www.getfpv.com/flight-controllers/openpilot-cc3d-atom-mini-flight-controller.html

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #841
Stigle jucer quanumice, danas ako vrijem da, prvi pokusaj FPV letenja, samo mozda sam se malkice zeznuo sa 2,1mm lecom na kameri :D


album slikica:


http://1drv.ms/TGOM46

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #842
Ajde super bas me zanima kako to radi jer cijena kompleta je stvarno smijesna. Da 2.1mm leca je I meni bila malo presiroka, najbolja je 2.8 pa iza toga 3.6



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #843
I ja sam uzeo 2.1 jer nisam nasao 2.8 u istoj cijeni a nije mi se davalo 50-60$ za kameru...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #844
Ja sam sebi nasao neke 2.8 na ebayu za par dolara I super su. Kasnije stavim link

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #845
Hajde pomozi braći širokima da smanje svoju široku percepciju svijeta...  :D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #847
Danas smo malo testirali novi mini quad od Mr.X i leti super, nesto i snimili, ali steta mobius bila na narrow pa je snimka malo zumirana i nije onda bas najbolja


MR X Davor mini quad

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #848
Kresi, jesi koji put isprobavao nagnut kameru na frame-e, da ne gledas u pod tolko?


Ono kad ti laganije letis po parku, i kad quad nije jako nagnut je skroz ok, ali ovako kad juris, refleksno se pokusavam nagnuti da vidim malo vise drva, a ne pod, a ono, izrezan taj dio :)
Mislim, i do kamere je kad je podesena na narrow, ali opet, znam da si jednom stavljao slike nekog quada koji je imao nagnutu kameru prema gore. Jel to stima tako? Ili je onda pak problem kad sporije letis, pa quad nebude nagnut. dal onda gledas iskljucivo nebo? :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #849
Ma ovo nije mobius bio dobro podesen, jer ja I X smo gledali u cvike I slika mrak, uopce ni u jednom trenutku ne gledas u pod ali ovako kad snimi na narrow snimka je totalna koma. Sad sam mu ja podesio mobiusa, napucao malo zivlje boje, sad ce bolje snimke. Ali quad leti ko raketa I ful je upravljiv, nema straha da ce zadriftat ili slicno

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #850
Koji je setup gore?

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #851
Znam da su ZMR motori, regleri neznam, naze32, boscam 250mw TX


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #853
No frks

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #854
Bio nabavio neku fpv kamericu sa sony effio 960H chipom i stavio joj 2.8mm lecu, izoštrio kako mi paše i slika super, zasad najbolja koju sam imao, ali nema boljeg testa nego kad stavis na quada i po gasu , tu je bitno da sve vidim i najsitnije detalje


TESTING SONY EFFIO 960H CCD FPV CAM