Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027124 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #855
Ti pičiš ko po šinama s tim, bila kamere dobra ili malo losija :D


Koje na kraju propove imas? Sestice? Di si kupovao, i dal su bolji nego oni od mene?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #856
Onaj quad sa 6" je trenutno na polici posto sam razbio lumenier motor a nema nigdje za kupiti. Ovo je manji 250 verzija sa rctimer motorima ali tu imam karbonske ruke I tocno skuzim da zarezonira u jednom trenutku, ali jazavac mi je izrezao rijesenje za to, samo trebam ubaciti. A ide malac ko raketa, totalna brija. Bas bi htio ovako odvoziti sa onim DIY cvikama, bas me zanima koji je feeling

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #857
Odvozit ces, ima ih na putu prema nama :)

Bas me zanima tvoj dojam, posto ti najvise letis na to u ovom kraju, a isprobal si svasta.




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #860
Pa to su braca Tucmani - i njih ste zarazili fpvom

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #861
Znam da su ZMR motori, regleri neznam, naze32, boscam 250mw TX

Thanks :)

Meni danas stigla naze32. Morat cemo dogovorit da to ustimas nekad :)
pozzdrav,odakle sisi narušio
Znam da su ZMR motori, regleri neznam, naze32, boscam 250mw TX

Thanks :)

Meni danas stigla naze32. Morat cemo dogovorit da to ustimas nekad :)
Pozdrav. Odakle si naručio Naze 32? I jesi naručio onu Acro ili samo Naze 32(ima li baro modul)?
Nisko,niže,...šetnja...



 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #865
Pa ovaj Naze32 timecop lik je prava legenda. Baš me nasmijao, posebno ovaj drugi odgovor


http://www.multiwii.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=2387&start=2150#p51020



[attach=1]






Koji kralj baš legenda.

Fantomaši bi trebali imati svoj forum jer to nije modelarsto nego samo igranje sa plastičnim multirotorima napravljenim od 2 boce  recikliranog dukat mljeka  koje se nisu niti potrudili oprati pa je zato svaki bijeli a ono malo plavo što ima na nekim dijelovima je plesanj od pokvarenog mlijeka. :D

Nažalost ima puno gps pilota i kod nas, jer da nema bilo bi više ljudi koji lete fpv u nekom parku metar od zemlje, a ne u centru grada i iznad glavnih prometnica.
Ako ništa kada dođu zabrane znamo tko je kriv. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #866
Potpuno se slažem sa Jazz-om. Istina.  :-X
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #867
Slaže se nova mini pila za frenda u Splitu. Frame od Jazza i na ovu makinu idu Sunnysky X2204-16 2300kv motori. Bas me zanima kako ce ici mala raketa

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #868
E,baš me interesuju kako će ti se pokazati ti motori. Ja imam izuzetna iskustva sa većim Sunnysky motorima,pa se razmišljam o nabavci ovih za malca. Jedva čekam da ih isprobaš. Poz
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #869
Zalemio sam reglere i stavio samo onako probno prop na jedan motor. Ajme koja snaga, imam osjecaj da imaju duplo vise potiska od ovih mojih rctimera, ali i fizicki su dosta veci od njih. To mora da ce ici opako