Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020724 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #945
E sad ces vidjet kako je lakse letjet kad je slika kvalitetnija. Ma meni taj Quanum uopce nije dobar. Probao sam letiti i oopce nema gusta, toliko je slika nekvalitetna zbog rezolucije da je to samo mucenje. Da je sebi radim za te pare napravim bolju verziju. Kupis ovaj monitor


http://www.dx.com/de/p/diy-hd-5-tft-lcd-display-and-parts-module-black-blue-silver-480-x-800-202988#.VCw1Lvl_uSr


i sam slozis neko kuciste od stiropora, ili mozda ima negdje kupovno ali to moze kostat doslovno par dolara

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #946
Uf,mislim da bi ovaj displej skroz dobro legao umjesto onog što je došao uz Quanum. Jedino je mana ovoga što vjerovatno nema "no blue screen" opciju. Ma googles su skroz dobre,pogotovo što su jako kompaktne,nema dodatnog risivera,sad svu opremu,osim quada,mogu spakovati u jednu kutiju od alata koju imam.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #947
Evo nanjusio sam neke nove motorceke za igracku.

http://flyduino.net/Multikopter-Brushless-Motor-Multicopter_30

Crni mat :)

Vele po rcgroupsima da su kvalitetniji od sunnysky.
Suplje vratilo 5 mm, veci lezajevi, donja ploha je ravna i vratilo je uvuceno, tako da nema busenja krakova osim za vijke. Dolaze u dvije verzije, jedna ima prop mount na maticu, a druga za t style propove.

A osim toga, konacno da neki dolaze sa duzim zicama, da se ne vide spojevi na krakovima ako su esc-ovi unutar frame-a.

Narucio jedan za test.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #949
Super, nisam za cobre znao da imaju duzu. Koji je to? 2000 kv ili 2300?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #950
2208 2000

nisu jos montirani... javim kad obavim par letova

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #951
A vele da su mrak. Koji setup planiras? batke, propove?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #952
mini karbonska 250-ka
6x4,5 propovi
naze32 acro
a batke jos se dvoumim izmedju 3s ili 4s

vjerojatno cu kombinirat, pocet s 3s, a kasnije 4s ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #953
Budes vozio i pjevao - I got a power  :D

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #954
Mrak :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #955
Buraz ovaj moj sa luminerima na 6x4.5 je uzas kolko snage ima, a sta ce biti ovo tvoje nemogu ni zamisliti, tko ce te konje vrane obuzdat kad krenu u galop

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #956
ako pricamo o istom frejmu, backspin, frejm ti je 230  ;D vozio ja na 4s, nemoram ti niti pricat dozivljaje  :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #957
O pa Denise gdje si nestao, zavukao se u samoborske sume i tjera divljac sa malcem  ;D , kad cemo djir

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #958
Pise tam rcx-h250 :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #959
ja mjerio, 230  ;D neznam ko je tu fasovo, moj metar ili kinezi  :D

Sokre, slazem onog transformera  ;D , ako ce vikend posluzit vremenom, stizem do zgb ili mozda da u smb napravimo meet ;D