Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027080 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1185
Ovaj bude prava pila. Koje motore planiraš gore? One sa rctimera oko 1100kv?

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1186
Samo ga sklopi tako da ti aluminijske ruke budu gornje. Tako ćeš motore vezati direktno na njih,pa ćeš imati ekstra hlađenje motora. A reci mi,jel se on razlikuje od onih što si meni pravio samo po prednjem dijelu,ili i po ukupnoj veličini? Ako izuzmemo veličinu ruku. O samom frejmu pričam.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1187
2300kv 2212 na 7" pa da vidimo koliko ide.
Biti će vrlo zanimljivo.
Sve je naručeno frame je spreman samo da dođe i bacam se na sklapanje.

Žao mi je kreše sam se vozi nitko mu se ne želi pridružit pa da mu barem malo pravim društvo u zraku.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1188
Stigli meni dijelovi za quad, jučer ga sastavio, ali je jedan esc došao neispravan iz kine, odmah naručio drugi, al sam nervozan.
Pa ako netko ima jedan 10A SimonK esc rezerve za prodati, bio bi zahvalan.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1189
Samo ga sklopi tako da ti aluminijske ruke budu gornje. Tako ćeš motore vezati direktno na njih,pa ćeš imati ekstra hlađenje motora. A reci mi,jel se on razlikuje od onih što si meni pravio samo po prednjem dijelu,ili i po ukupnoj veličini? Ako izuzmemo veličinu ruku. O samom frejmu pričam.
Iskreno ne znam koji sam tebi radio.
Ovo je 300 model dužina frame je 285mm širina 65mm ruke raspoređene tako da stane 8" max gore.
Ja sam naručio 7" i 8" propele pa ćemo vidjeti.
Što se tiče montiranja ruku na alumini to si u pravo jedino mi ovako ljepše izgleda.
Budem vidio lako se okrene ruka to je stvarno lako za napravit :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1190
Posto sam razvalio svoj prosli frame doslo je vrijeme za novu verziju za ove lumenier motore sto imam. Frame je hibrid , znaci tijelo je od jazavca izrezan od G10 jer karbon mi je preskup i na to sam sam pripasao karbonske ruke sa frame od myrcmarta. Po dijagonali ispadnje tocno 280mm i taman stanu 6x4,5 propovi. Smisao cijele price je da gopro bude unutar frame i s time zasticena od udaraca




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1192
Ma to ce biti V12 mini  8) , makina i pol

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1193
I izgleda kao hibrid, vanzemaljac, vidi mu glave koliko je dugačka...  ??? :D

Ta ideja sa kamerom unatar rama je odlična... i sam sam o tome mislio ali pošto sam uzeo taj 3K karbonac sa MyRCmart-a nema od toga ništa za sada...

Možda posle...  :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1194
U njega idu 20A blueseries regleri tako da cu moci da ganjam na 4S bez straha da ce izgoriti. Mozda nekad i dodju veci motori kao u backspina, ali imam sedam komada ovih tigera tako da sam miran zasad. Najgore je kad nesto razbijes pa cekanje da dodje drugo i to se obicno dogodi za kinesku novu godinu


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1196
BorisP... video je privatan... stavi public...


Evo attach mog malca, možda poleti u naredna dva-tri dana...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1197
Odlicno Boris, vidi se znanje letenja na avionima, ali najbolje je kako se kuzi da letis na naze32, quad ide nestvarno ravno

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1198
Da, meni je nebo i zemlja bila razlika CC3D i Naze32 s kojom imam puno bolji feeling letanja ...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1199
Jel' Acro ili Full verzija?