Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027952 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1215
Ne citas :)

Par postova gode je BorisP nakeljio link na to ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1216
Nebi ja previse kemijao po cc3d jer ionako izlazi novi sluzbeni firmware za nju. Vidio sam vec par testnih videa i to leti super. A valjda je ovima u openpilotu dopi... jer svi uzimaju naze pa se malo trgnuli. Mada meni cc3d i sa ovim firmwareom radi ok. To sa cleanflightom treba kemijat kad sloze da radi preko usb a ne preko FTDI. Nego ironic smo u subotu u zraku

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1217
ofkors  ;D lud sam vec, nisam 2 tj vozio :D samo se nadam barem jednoj suncecvoj zraci pa da malo prosurfam kroz nju  ;D

moooooooooozda i puknem na onog minija taj cc3d fleshani pa da to isprobamo konacno  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1218
Imam na jarunu jednu stazu, to mi moras proci

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1219
ok master Sekile, your wish is my command  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1220
Odvali sam jednu alu ruku u proslu subotu ujutro pa vam se nisam mogao pridruziti, od cijelog polja u niskom letu naletim na kamencinu.

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1221
Muku mucim sa mobiusom i ovim novim frameom, i naravno problem je bio u ovim prelosim propelerima sa myrcmarta, ne kupuj te to,ne vrijedi ni za baciti. Radje skupit malo para pa uzeti HQ i znas na cemu si. Posto sam u nedostaku 6x4.5 propova, stavio 5x4, leti tromije, ali zato mobius radi ko pracka. Ima i oni 5x3 karbonski , ali su prekruti, razvale lagere na motorima


SHORT MOBIUS TEST WITH CRASH :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1222
Nema veze dali je krut prop, ili ne!

Jedino je bitno dali si ga dobro izbalansirao ili nisi!

Sto je kruci to je i bolji potisak i nece zbog toga odlazit lageri, vec ako nisu dobro izbalansirani!


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1223
Muku mucim sa mobiusom i ovim novim frameom, i naravno problem je bio u ovim prelosim propelerima sa myrcmarta, ne kupuj te to,ne vrijedi ni za baciti. Radje skupit malo para pa uzeti HQ i znas na cemu si. Posto sam u nedostaku 6x4.5 propova, stavio 5x4, leti tromije, ali zato mobius radi ko pracka. Ima i oni 5x3 karbonski , ali su prekruti, razvale lagere na motorima


SHORT MOBIUS TEST WITH CRASH :)

Krešo, imam taj frame i te propove i nemam nikakvo plivanje slike sa Mobiusa, a što se tiče krutosti propova, Coljo je napisao.

Što se tiče propova sa myrcmarta, Gemfani 5030, 4 kom za 1.50$ je više nego fer cijena, i propovi su OK, ništa spektakularno, ali niti ništa loše.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1224
Ajd bas cemo se naci za vikend pa cemo probat, ti moje i ja tvoje propove. Znam da je praznik i sve to, ali bas sam mislio predloziti da se skupimo neka ekipa i nabacimo neko letenje. Cisto malo da ubijemo vrijeme. Eto tko je za nek se javi

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1225

ak stignem vidimo se i danas, ak ne za vikend

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1226
Muku mucim sa mobiusom i ovim novim frameom, i naravno problem je bio u ovim prelosim propelerima sa myrcmarta, ne kupuj te to,ne vrijedi ni za baciti. Radje skupit malo para pa uzeti HQ i znas na cemu si. Posto sam u nedostaku 6x4.5 propova, stavio 5x4, leti tromije, ali zato mobius radi ko pracka. Ima i oni 5x3 karbonski , ali su prekruti, razvale lagere na motorima


SHORT MOBIUS TEST WITH CRASH :)



Strava je video :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1227
Bio sam ljubomoran na kolegu Stefana  tj. na njegovog 250 quada. Nije mi vrag dao mira pa sam malo potrošio ;D
Naze32
6x4,5 prop
myrcmart frame (onaj po 16USD)
HK Blue Series 12A flashani sa SimonK
DYS 1806-2300kv
Mobius
VideoTX 200mW
FrSky D4R


Dva motora se malo čudno ponašaju. Jedan kao da cimne naprijed nazad prije negoli se pokrene. Drugi ima mrvu veći otpor kad ga probam zavrtiti prstima.
Ako netko zna i želi čačkati po motorima, nek se javi.
Čekam na nove motore. 


Prva tri leta odrađena uz malu nezgodu. Ništ ozbiljnog osim knedla u grlu i bola u lijevoj ruci.  :D


I tako, počeli mi dolaziti dijelovi, a kolega Stefano se uz smiješak ponudio da sastavi quada. Nisam mu odgovorio. Sutradan je isto ponudio uz suzne oči. Pa reko, ajde.


Fotke samo što nisu.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1228
Krasan quadic! Jedino ne kuzim zakaj ih rade tak prostrane. Ostalo u njemu mjesta za jos svastanesto...fotke uskoro!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1229
Da, ima malo preveć propuha. Na 30m više ne vidim quad iz profila. ;D