Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027523 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1260
Ma uopce se ne opterecujem s tim, kako god stavim to radi ko pracka. Od kad imam frsky nikad mi nije ispao iz signala, cak sam par puta znao otici ful duboko u sumu, jazavac se sjeca kad smo testirali domet. Jos je jazavac stavio 2.4 jammer na doslovno 10cm od antene 
bas da mu dodatno ubijem signal i stvar je funkcionirala. Taj frsky je stvarno cudo

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1261
Kolega hrast, imam molbu, ako imas jedan komplet onih propova 6x4,5 sto sam danas vidio na tvom quadu , da das stefanu, pa da probam u subotu jedan let sa mobiusom da vidim kakvi su. Da nebi narucio a ono same shit kao sa myrcmarta

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1262
Za rubriku nemres vjerovat. Okacim 3300 batku na backspinom mini i reko idem probat kako ce on to i mali to nosi kao da je nema. Za krepat  :D




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1263
I kolko je flite time s tim? Jel veči nego prije ili se počeo smanjivat ?
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1265
Nisam mjerio flight time jer sam to ovako isprobao ispred kuce, cisto me zanimalo kako leti s njom. Eto xtrem sad polako slazes ekipu, poligon za jurnjavu imate , jedino sto sad dolazi koma vrijeme, ali nike ni to neki problem

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1266
Quote
Kolega hrast, imam molbu, ako imas jedan komplet onih propova 6x4,5 sto sam danas vidio na tvom quadu , da das stefanu, pa da probam u subotu jedan let sa mobiusom da vidim kakvi su. Da nebi narucio a ono same shit kao sa myrcmarta


Može.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1267
Da,da. Za vikend prvo letno druženje i tandem letovi. Pa onda svako na svoju stranu,na samostalne treninge,i onda jednom organizujemo neku trku...
Nisko,niže,...šetnja...


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1269
Dok god ne postanem jedi, letim na Gemfanima...  :-\
jbg, ekonomija  :D :D :D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1271
Ja sam bas kupio kamaru (bukvalno kamaru) Gemfan propova... 5040 velicina...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1272
Ekipa dan je super, ja sam se sa Stefanom dogovarao za neku voznju, pa sad da se svi ne zivkamo gdje i kada, neznam predlazem one kucice gdje smo bili na Jarunu u 12h.  Tu je velika livada , imamo mjesta koliko hoces. Tko hoce nek dodje, nebude dosadno , to je sigurno

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1273
Imam malih problema sa quadom.
Setup je
Naze32
6x4,5 prop
myrcmart frame (onaj po 16USD)
HK Blue Series 12A flashani sa SimonK
DYS 1806-2300kv
Mobius
VideoTX 200mW
FrSky D4R

Tu i tamo kao da se ne želi armat.
Zatim leti, sve super i najednom motor kao da trzne, quad se prevrne i BAM.
Uzeo sam quad u ruku i nafrljio gas taman za hover. Tu i tamo quad trzne, kao da ga je netko udario.
Pregledavam snimku sa mobiusa i tamanu trenutku kad se quad zblesirao, kao da gfali pola sec filma. Inače, kamera je spojena na FPV i napaja se preko reglera. Hoću reći, kao da je to nešto utjecalo i nasamu kameru. 

Jel imao ko iskustva? Čekam na dva rezervna motora. Rezervnih reglera zasada nemam.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1274
Sta uzimas samo s 1 reglera napajanje za sve?

Probaj uzeti s vise reglera napajanje, posto taj regler daje samo 1A na becu, a ako spojis sva 4, dobijes 4A!

I mozda bi bilo bolje da kameru spajas na bateriju s posebnog beca!