Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027638 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1365
Pa vecina nas tezi k tome :)
Tko prvi iskombinira popust na kolicinu javi tu ;) hehe

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1366
Ima li i za nas te verzije negdje?  ::) :) ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1367
Ima   8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1368
Zaaaaaakonnnn...... Steta kaj nema u drugim bojama te identicne... odn. nisam vidio na ebayu... mozda ima negdje te iste druge boje



mislim da bi ovo bilo nesto slicno u plavoj boji :)


http://www.ebay.com/itm/2X-Blue-IP65-COB-LED-DRL-Daytime-Running-Fog-Under-Dash-12V-Light-Strip-/251709540694?pt=US_Car_Lighting&hash=item3a9b0ec956

a evo i pretraga za crvenu boju, samo je vecina u 17cm duzine...

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=red+cob+led&_pgn=3&_skc=400&rt=nc


nego, buduci da sam neki dan naletio sa svojim minijem na zice od struje, sto mu se nije svidalo, dozivio je svoju trecu rekonstrukciji i olaksavanje, sad je 392g bez baterije, jos cekam neko kuciste za GoPro i 1300 baterije da probam to namontirati gore :) , a sad sam si dao i truda i probao PID-ove podesi na CC3D



@sekile, moze taj firmware? :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1370
Ja bas danas kontam uzeti jos jednu i jos pola kile Gemfana  :D :D :D :D :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1371
Prvi let prosao lose, taman sam ga zajurio i isao ko raketa kad bam mala grancica, zavrtilo me , bam u pod i pukla je ruka. A nista na myrcmart i naruciti rezervnu


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1372
Šteta stvarno ali nije strasno ako je samo ruka  ::)
Za 10 dana očekujemo novi test-let...  ;D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1374
Mr.Ti   Vidim da letimo na istom frejmu. Pokušaću da postavim slike kako sam ja svog prepakovao. I ne da sam oduševljen rezultatom,nego je malo reći. Ali sam nažalost,na prvom testnom letu imao neobjašnjiv pad. Malo sam polomio jednu ruku,jedan motor i dva propelera. Danas sam ga ponovo prepakovao,i rezultat u letu je vrhunski. Dobio sam dosta niže težište. Tako da sad kad ga u pravolinijskom letu okrećem po yaw osi,(ili "oko noge" kako to kažemo u struci) više mi se ne svaljuje na kontra stranu,već štoviše,ulazi u pravilan zaokret,sa pravilnim nagibom.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1375
Haha sto si mu dupe odrezao, smijesno izgleda  :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1376
Nije brazilski tip, više voli sise  :D :D :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1377
Cilj je bio da dobije izgled Mecedesa SLS-a.  :D :D    Sa dugačkom haubom,i kratkim krajem.  8)     A taman je baterija došla na zadnji kraj,da bude poput kabine,hahahahaha. Ali početak prepravke je bio sa ciljem promjene rasporeda ploča,zbog snižavanja težišta. A rezanje kraja je urađeno malo zbog smanjenja mase,a malo zbog moje lične želje da bude drugačiji. Uglavnom kažem da sam finalnim rezultatom prezadovoljan. Naručio sam nove motore,koji će još malo  da snize težište,i dodaju malo više snage.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1378
To što vi tu letite to nije nikakav mini!

Ovo je mini fpv :












Ako ništa barem sada znamo od kuda je potekao DJI fantom dok je bio mali i zeleni, ako usporedimo sa današnjim pa i nije baš daleko dogurao. :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1379
Juče je kao što znate bio moj maiden flight sa minijen, CC3D, fpv-om...

Danas drugi let...

Second FPV flight with my RCX 3K carbon mini quad

Molim iskusne letače da se oglase  :D :) ::)

Kada sam proletio kroz vrata srce mi ej bilo k'o kuća  :D :D :D
P.S. jeste malo sporo ali molim vas za razumjevanje...  :'(