Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020597 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1380
Super ti ide, samo tako dalje da nas ima što više pravih letača. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1381
Jazz, ubo si minija na banggood? Jel to onaj cherrsson? Kakav je?

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1382
Dobar, dobar, ma sta dobar odlican. Jazavac jesi vidio kako proci kroz kucicu a da ju pritom ne srusis...  mogu zamisliti scenu da je jazo bio tu, ljudi bi mislili da je netko tenkom vozio FPV. Ali lokacija je mrak

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1383
George imamo u uredu tog cheersona cx10. Ubo sam ga prije 2 mj i doso je za 5 i pol tjedana. Ironicgti-u isto dolazi pun kufer dugo. Ako ti se ne ceka mozes odabrat uk warehouse al je nesto malo skuplji onda.

Inace quadic je prebrutalan. Ima tri razine osjetljivosti, ima mod za flipove, moze se kalibrirat, pa i trimat.... baterija traje oko 5 min gazenja, puni se usb-om 15ak min. Nije izmjenjiva osim ako se ne rastavi frejm.
Uzmi usput rezervne propove jako su jeftini a dobro ce ti doc. Ekipa u uredu ga je ubijala doslovce, srce me je znalo zabolit, al nedavno smo stavili nove propove, leti ko prvi dan..


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1385
Dobar, dobar, ma sta dobar odlican. Jazavac jesi vidio kako proci kroz kucicu a da ju pritom ne srusis...  mogu zamisliti scenu da je jazo bio tu, ljudi bi mislili da je netko tenkom vozio FPV. Ali lokacija je mrak

Da to si dobro rekao i to malo zidova bi srušio, a vijerovatno bi i uspio naći prozor koji je čitav pa mi vrag ne bi dao mira nego da ga sa jedno 100m sjurim u njega pa kud puklo da puklo.

Samo neka lete i uče a kada nauče letit brže da imamo konkurenciju, ovako meni su konkurencija zidovi i koliko god brzo vozim uvijek se nađu ispred mene a tebi očigledno zezaju grančice jer ispod svakog stabla, ispog kojeg si prošao ima više polomljenih propelera nego lišća. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1386
Napokon gotov i moj quad, samo nikako da ga probam sa FPV-om, dođeš s posla kad ono mrak.
Napravljeni RX i TX, radi iznenađujuće dobro u zatvorenom prostoru, sliku imam kroz četri zida, to nisam očekivao sa 5.8ghz, još moram završiti OSD i napraviti bolji LC filter, pošto imam malo smetnji sa motora.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1387
Svaka sličnost je slučajna :)
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1388
Ajd bas me zanima kako rade diy rx i tx, javi kad budes isprobao vani.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1389
Bojim se da prije vikenda ništa, koliko imaju vaši kupovni  200mw dometa?


Sent from my iPhone using Tapatalk.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1390
Ja nisam isprobavao, ali ako se ne varam, veli Stefano oko 1300m? Bude on potvrdio. Neznam s kojim je to antenama.




Koji ekran imas u cvikama? Origigi?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1391
Ja za sada imam clowerleaf, al sam čak mislio napraviti još jedan receiver, helical antenu i diversity, pa na dalje lovi helical, a kada letiš oko sebe prijamnik sa omnicom preuzima stvar u svoje ruke.
Orginalni helicali bolje kvalitete su malo preskupi, pa sam razmišljao da napravim svoju, izrežem šablonu na cnc-u i motam.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1392
Ja sam sa Boscam 200mw I stock antenama isao na 1300m i slika je bila super do kraja, a mozda i dalje, ali nisam imao vise baterije. Ozbiljnije je pukla slika na 200m i malo zasnjezila na 500m. Ovo ozbiljnije je na sekundu.
Sa ovim novim mini Skyzone 200mw sam gubio sliku vec na 300m sa stock antenom, koja mi se cini puno losije napravljena od one Boscamove. Mislim sve je to isto, samo se firme lijepe na proizvod, ali antena je vidljivo losije napravljena. Moram kad ulovim vremena probat na mini Skyzone stavit stapic antenu sa Boscama.
Na Stingreyu mi je sad Boscam 200mw sa clowerleaf a na prijemnik Boscam je bila stapic antena. Kruzao sam po Jarunu oko drveca i kucica i ni jednom nisam izgubio sliku, osim kaj je ponekad zasnjezila dok antene nisu bile u vizualnom kontaktu. Bez gubitka slike.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1393
Ja imam boscam set 200mw tx i rx... I isao sam 1400+ m najdalje. Antene koje imam su original boscam cloverleaf. Moram stavit samo lc filter jel na vecoj udaljenosti imam snjezenje slike zbog motora prilikom okretanja quada nazad prema sebi. Inace slika savrsena do te udaljenosti i letim na prvom kanalu.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1394
Treća sreća...  ;D :)

Mini H quad dancing in the air with crash

Molim vas da imate strpljenja, najbolje je na kraju  :D :D :D


Treći FPV let u životu... Let's roll!


P.S. Želim da se zahvalim kolegama xtrem i Sekile na savjetima za letenje... pomoglo je...