Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020342 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1561
wrajt  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1562
Decki posto mi jos nisu stigle ruke za minija jel vam mogu praviti drustvo s hexom.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1563
pa bilo bi i vrijeme da se pojavis konacno, samo nemoj masakrirat ovaj mali napacen narod s tom hexom  :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1564
U odnosu na mini je velika pa ce samo snimati :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1565
Pa i ja idem sa vecim quadom kad mi carina jos ne pusta elemente za malog. Ti i ja cemo snimati kako oni krse ruke na minijima!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1566
Krećem iz Osijeka u 08:00 da stignem oko 11:00 u Grad mladih
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1567
Ja danas dodjem da isprobam quad, fino sve upalim a ono stanga, nema slike, krepo immersion. Sad sam stavio stari, ali taj je poluispravan, radi samo na jednom kanalu i domet mu je max 200m prvih 2min , a onda rapidno pada, tako da nemogu sa vama u koloni

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1568
Luhuseher. Mozda netko ima immersion viska?!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1569
A i da ima trenutno je propuh na bankomatu tako da sam out  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1570
Krešo pa kaj ti nije ostao ni jedan bosscam od prije? Ili stavi barem 1.2Ghz heheheh
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1571
Ma ne koristim ja boscam, a 1.2 nemoze u kombinaciji sa 2.4 daljincem. Sad bas gledam ima neka kao zavojnica, vidi se da je okrhnut dio, ne kuzim dali ima negdje hladni lem.  Fotkao sam na macro, cini mi se kao je jedan spoj sumljiv

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1572
Dali ti svjetli ledica kad ga spojiš? Dali si mjerio +5V i koliki je zapravo?
Možda možemo nešto sklepat, meni je isto jedan prdeknuo pa sam si dao malo truda da ga proučim.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1573
Svjetli crvena ledica, ali nema predaje van, jer u cvikama nema promjene kad ga upalim, znaci ne emitira nista

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1574
Zalemi tu zicicu ako mozes, ako dobro vidim, otkinula se sa donje nogice, imam ti ja immersion sa predatora, budem ti pripremio za sutra ;)

Pardon, boscam sa predatora :D