Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027269 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1666
Nehste jare :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1667
Ma jok ove jare  ;D . Nego nisam vidio da kod nas netko to vozi, a imamo pilote samo takve, Zed, Coljo, Jazavac i da ne nabrajam sad

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1668
Al treba na malim deltama.. 80-90 cm :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1669
kazem ti ja, lidl rukavice zakon  ;D a ova sirotinja od quadova, mukom zaradjeni u radioni ispod haube  :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1670
Ma znam ;)
Zekam malo :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1671
Za sve koji planiraju slagati nove quadove, evo par sugestija od BorisB, covjek je ipak top pilot i nema koju verziju nije probao


Mini H 2S + 5x3 + MT1306 3100kv + 12Amp -> fly like a nana
Mini H 3S + 5x3 + Cobra 2204 1960kv + 12Amp -> fly like an advanced nana
Mini H 3S + 5x3 + MN1806 2300kv + 12Amp -> great for mobius, but the little weight of gopro makes it much less agile
SMini H 3S + 6x45 + MT2206 2000kv + 12Amp -> Awesome upgrade and so much more agility, but 3S sags were annoying and bigger battery starts to make it less agile
SMini H 4S + 5x4 + Cobra 1960kv + 20Amp -> Great combo! It really plays nicely together. Good for beginners and for advanced users.
SMini H 4S + 6x45 + Cobra 1960kv + 20Amp -> Awesome upgrade when you like maximum flight time and maintain agility on bigger lipos
SMini H 4S + 6x45 + MN2208 2000kv + 20Amp -> WOW.....holy crap.....what else to say. This is an ultimate setup for any kind of flying. It flies best with bigger lipos like 1800-2200mah
SMini H 4S + 5x4x3 + MN2208 2000kv + 20Amp -> It's a nice screamer, but 6x45 flies better

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1672
Ekipa možda se čini kao glupo pitanje ali jesu bolji Cobra 2204 motori ili SunnySky 2204???

Kontam da možda neko ima iskustva sa oba pa da čujem...  ???

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1673
Tesko ces to tu saznat, rijetko tko koristi te motore. Ja sam probao te cobre ali samo jedan let i to na LOS , izgledaju ok kao i sve cobre. Ali nema testa do bar 30ak letova i 1oak crasheva, a to su sunnysky zasad izdrzali

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1674
Pitao sam te već i prije pa mi nisi odgovorio...  odakle si ti uzeo svoje SunnySky?

Vidim na DroneMatters da imaju neku verziju koja "nema probleme kao prethodna serija" pa sam poceo da važem gdje da kupim...

Na DM su 22$ plus pošta a na BG 15$ i free shipping... ::) ::) ::)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1676
Moji su multirotor superstore, tada ih je jedino tamo bilo i to povremeno. A gle vjerovatno sve novije serije su bolje bilo gdje da uzmes. Vidim da tamo ima i cobri za 20$, ali ne vidim vise sunnysky. Imaju i one neke titan motore, negdje procitao da su dobri

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1677
Ima kod mene micro titan motor za test, ali iskreno, ne stignem ga ni spojit :)


GuMi, nemoj naletit na fejk sunnysky, ima negdje na rcgroups tema o tome.