Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027497 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1680
Pa gore sam ti dao link sa provjerenim motorima, i nisu fake. Stovise sa frajerom sam se dopisivao preko whatsapp-a, sto god sam ga pitao covjek uredno govori, i nije nikakav muljator

Edit: i tracking number dobis

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1681
Your troops are ready for battle !!!
 :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1682
a kaj da ti kazem, ubijam bateriju na mobu :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1683
Nasao vremena pa da pokazem razlike u motorima
Lijevi original, desni kopija sa bangooda. Vidi se razlika u slovima na zvonu, cepic je drugaciji i na kopiji su navoji namotani zbrda-zdola, plus sto je deblja zica na njima.

Nemogu potegnut sliku s moba..


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1685
Super vijest!
stavi pidove ako nisu tajna.tnx

Meni nedavno  stigli dijelovi za jednoga malca od 14cm pa sam bas jucer testirao i fpv.
mali je pa propovi ulaze u frame oko 1cm te zato nema bas mjesta izmedju ploca i za batku.
Mislim da za ovaj zvrk bu bolji onaj veci monitor a ovaj od 5" vracam na fant stanicu.

Baby steps = 0 broken props
mini quad fpv test


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1686
Dr.Tom, evo i tebe s malcem, ha?

Koji setup imas i kako si zadovoljan? To je neki manji frame? Takve jos nemamo u temi. Imas neke fotke?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1687
Ove pidove ja koristim, u principu skuzio sam da netreba dizati previse pidove jer bolje nekako leti kad su nizi


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1688
sljike motora, malo su bile prevelike pa mi zato nije htio uploadat jucer  :)


sad tek vidim da su i ovi mali krakovi tanji na kopiji iliti desnom motoru

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1689
Jesu jedni od tih oni fejkani? Vidim da ima razlike. Di si uzeo?
Evo slike s rcgroups. Za desni motor sa slike lik tvrdi da je fake. Ili je to samo druga verzija, ili nesto, ali fizicka razlika postoji.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1690
lijevi je oriđiđi koliko ja vidim, isti je kao i moj original, bar se prvo po navojima vidi, a desnog prvi puta u zivotu vidim  :D nemam pojma da postoji novija verzija, po fizickom stanju bi rekao da je to 2206 motor, jer ne vidim zasto bi inace toliko zvono bilo?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1691
prve sam uzeo ovdje

http://www.hobbytoys77.com/

a drugu seriju za novi quad sam uzeo na bangood, i to su ova faketovani  :D

nemam pojma kak te kopije rade jer jos nemam reglere da dovrsim quad, al mogu bez problema stavit ovdje iskustva kada sklopim sve.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1692
Banggoo
prve sam uzeo ovdje

http://www.hobbytoys77.com/

a drugu seriju za novi quad sam uzeo na bangood, i to su ova faketovani  :D

nemam pojma kak te kopije rade jer jos nemam reglere da dovrsim quad, al mogu bez problema stavit ovdje iskustva kada sklopim sve.


Banggood, igraci.

Ja sam od njih dobio dvije kamere SJ4000 sa pogrebanim lecama, i to dosta.
Vratio, dobio lovu za jednu, a za drugu su mi poslali novu kameru. Stigla, a uopce nije sj4000 nego ona fejkana, SD28

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1693
zna, citao sam prije sto si napisao  :D , kaj da ti kazem, meni je to smijesno al nisam mogao odoljet cijeni na bannotgood, pa sam isao riskirat  :D a za kameru, 3 puta popusio na ebay-u od laznih prodavaca (dobio pare natrag) i onda sam puko i nasao prvog sellera koji ih je prodao miljon, 92$ plus draga nasa jadrankica i carina  :D , cim okines prvi video odmah osmijeh na lice i zaboravis kolko para si potrosio ;)

e da, uzeo sam kameru sa full opremom, znaci brdo plastika u paketu, ono da se nadje

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1694
Ako je takva prica sa tim sunnysky motorima onda cemu filozofirat, za 20$ ima kobre dabre i gotovo. Ja sam ih probao kad sam podesavao minija od BorisP i izgledaju mocno