Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1025849 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1710
Sve za pet Majk, a što ako potrošiš sve baterije, a ona opet malo "zadocnila".. Jel čita ona forum..? Neću mojoj zadranki smjet zbog ovog izići na oči  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1711



Kreso, fora je u tome sto ta kombinacija osim sa multijem radi i na avionu pa moze ici i na easya ili bixlera, a to je svakako
fora letjeti sa osd-om.


Takodjer fora je u tome sto mozes izabrati sto zelis na osd-u, pa tako imas stanje baterije (ili cak svake celije ako te veseli) i mozes
posloziti alarme tako da znas kad je baterija vec prema kraju. To je vrlo zgodno kada leti vise ljudi pa ne znas ciji se buzzer javlja. Pogotovo za one koji npr. zadovoljni sa 9XR pa ne idu na taranisa.


Osim toga jurcanje kroz sumu je samo jedan vid letenja multija, fora ga je i letjeti samo tako za gust i kada si sam, pa ti ga se samo leti zbog letenja a ne i natjeravanja.


Kome se svidja nek stavi, kome ne - ne. Kao i uvijek, stvar ukusa, potrebe, zelje,.......


U svakom slucaju meni je bas ok da imam nazu osim na multiju i na avionu, a prica je daleko jeftinija od storma i slicnih djidjibaja




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1712
Ma to i kazem za avion je to zakon ili neki multi koji leti bar 15min pa se upustis da ga dignes na 100m i odes kilometar, e onda je to zakon. Jel se sjecas kad smo ono letili tam kod save pa ti je opalu u onu travu. Da smo imali buzer ustedili bi pola sata trazenja.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1713
BO mini-H frame mi je na stolu, motore, ESC-eve i CC3D je Jaca jucer pustila, dakle najvjerojatnije u ponedjeljak postar nosi, PDB-u se nadam iduci tjedan, a kamera je jos negdje u vreci u bespucima zemaljske kugle. Joj kak bi ja nekaj slagal...  :'(
...to je samo jedna muka!
Mali i veliki quad su mi u autu sa punim batkama, a vrijeme je bljak...bar me ne vuce van..., a imam i posla... e to je muka!
 ;D
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1715
Za to mi sluzi buzzer (da ga nadjem kad je pao), a ovaj osd je pomoc kad nas leti vise da ne mislim da li se javlja moj buzzer od baterije ili je tudji.


A uvijek je zgodno kad igracka ima puno mogucnosti, bez obzira da li ih koristis




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1716
Želim da zamjenim 10A esc-ove sa 12A i da kupim nove motore...

Recite mi šta mislite o ovome?

http://www.rctimer.com/product-1131.html

taj set ti ja imam, naveden na strani prije popis, i leti mi super. za moje potrebe  8)
ne razbijam pa ne znam koliko su izdržljivi kod udaraca.
ali zato imaš snimke ako te zanima jel trese  ;D


A uvijek je zgodno kad igracka ima puno mogucnosti, bez obzira da li ih koristis

Upravo to, ne gledam te sve podatke tokom leta, tu i tamo škicnem napon,
(iako mi stanica telemetrijom pišti u rukama ako je vrijeme za ići dole)
ali je fora da ih imaš na ekranu, ako već možeš :)

2 Sekile, danas sam malo opet letio minija i s novim fw to je drugi stroj!
pa leti uglađeno, skoro ko fantom hahaha, (koji za usporedbu nije mnogo veći, leti s troosnim gimbalom, bolesno drži visinu i leti oko 19 minuta u komadu, http://tinyurl.com/fant-akro )
ne stvarno, malo ga zeza držanje visine i drift u zavoju, ali je puuuno stabilniji od onog prije fw što sam imao na miniju.
u dobrom smjeru ide taj CC3D  :)    

laganini, da se ne razbije nešto
mini quad fpv third flight

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1717
Evo kolega sa slovenskog foruma prodaje 4 komada novih sunnysky x2204s motora za 50eura sto je ok cijena, ispadne 12eura komad, pa ako nekog zanima. Mislim da je postarina tipa 5eura za HR


http://forum.modelarji.com/viewtopic.php?f=10&t=90042

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1718
Seki daj ga pitaj odakle ih je kupio, je li ih voljan poslati za BiH i koliko bi to kostalo? (Posto si vec tamo na forumu)  ::)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1719
Sekile nemoj nas navlacit na dark side...


Evo ako netko donira FPV opremu koje mu nije zao ako naje* ja cu rado ubit svoj Bixler. Točnije oživit ga pa ubit jer je trenutno mrtav :D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1721
Haha koji si ti lik. Nego kak imas 5.0 Verziju phoenixa. Ja imam 4ku krekanu, kaj moze update

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1722
Naravno da moze ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1723
O pa zakon. idem odmah da ga upgradeam. Gumi poslao sam onom slovencu upit za motore, ako nece htjet slat za BiH zbog eventualnih carina ili neznam cega, reci cu mu da meni posalje pa ti ja prosljedim

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1724
Može i tako...
Bilo bi i to ok...

Gledam na HK nema Afro 12A escova...  :-[ :-[ :-[

Ne znam sada koje da kupim...  ::)