Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1028149 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1845
aha ... onda cekam rezultate testiranja jer ionako minija jos ne mislim poleteti moram se uhodati malo na quade da dobijem osjecaje pod prstima  ;) ...cim bude testiranje dalo rezultata javi  ;) ako bude cc3d  dao dobre rezultate na slimiyu mozda i ja nabacim na svoj h4  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1846
Nabacio bas test , napokon, slimmy leti ko raketa, treba jos malo fine tune na cc3d ali i ovako je super

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1847
Direktno poredjenje CC3D i Naze32?

Ko pobjeđuje?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1848
e bas i mene zanima sekilo ko ti je bolji cc3d ili naze 32

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1849
Stavim kasnije video pa procijenite  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1850
blago tebi kad mozes da letis na ovom zubatom suncu ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1851
Odlicna komunikacija sa gospodinom iz multirotorparts.nl. Nakon svega nekoliko minuta, stigao je odgovor za Cobre.[/[/color]

The 2208 motors that are produced before October have the 'standard' Cobra bearings. The performance of these motors is very good, but there were complaints about them being noisy and rough instead of smooth. Usually these symptoms only occur when they are not under load, for example when they are turned by hand.Somewhere in October Cobra switched the bearings for Japanese NMB kind. The performance of both kinds is exactly the same but the NMB have less play and feel a bit smoother when turned by hand.If you are not fully satisfied with the quality of your current motors than we will be happy to either change them for the newer kind with NMB bearings or to take them back and give you a refund.

Uglavnom, ja cu voziti ovak kak je jer ne vidim neki problem u letu. Stvar sljaka bez beda. A ako lageri stvarno pocnu zezati, kupim nove i zamjenim.
Quad prsti od snage. Malo ga je probao i Sekile i ... nek on prica ako hoce...ja idem do kraja slozit video link da u subotu malo jurcamo
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1852
blago vama kad imate fpv  :'(  ... ja sam sad vani snimao quad stavio na njega mobitel hehe  :D   uglavnom izgleda da mi je na prvom desnom motoru zavinjena osovina i vibrira da vibrira sve se trese na sve strane ... mozda je i prop ne izbalansian jer mi je udario o betoin par puta budem probao zamijeniti prop  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1853
pa polako, najbolje je pocet s mobitelom  ;D kad skuzis da to i nije bas pametna ideja onda ces preci na neku jeftinjaru od kamerice  :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1854
pa valjda budem odma mobius nabacil jer u 1 mjesecu bude nabavka fpv-a  ;)
pa bil je i mobitel ok samo sto mi quad vibrira kao lud  :'(



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1855
pa provjeri prvo motore, onda propove, imas onaj mali pipac za balansirat propove? a vec si rekao da si malo beton ljubio tak da su ziher van balansa  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1856
ma idem provijerim dal je stvarno motor ... uzet cu dole prop pa na prazno probam ... a balanser nemam  :'(

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1857
ako hoces mogu ti narucit sa hobbykinga, neke sitnice uzimam iz kine pa mogu ubacit ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1858
pa moze to je par dolara kolko znam hehe  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1859
pljuge kostaju vise  :D