Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020431 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4725
imam 4 nova zapakirana SN20 reglera..... prodajem!!  :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4726
Dex ste išli u vojarnu u Optujsku... ono je napušteno a mislim da je i otvoreno ( nema "portira")

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4727
Dex ste išli u vojarnu u Optujsku... ono je napušteno a mislim da je i otvoreno ( nema "portira")


ne! viš dobra ideja..... tnx!

samo ne znam dal je napušteno, nisu neke udruge tam preseljene?? mislim da sam čul davno da su branitelji tam dobili prostor...
nemam pojima kak to sad iz nutra izgleda, samo znam da je ogromno....
no svakak super ideja, pem u izvidnicu  ;D

Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4728
Mislim da je tam sve prazno... A i ak nije pa ne vozis u zgradi, tam ima par tenkovskih hangara i poligon, a sve je ograđeno... ovo kaj si pelal kod groblja sam se zacudil wtf di su ljudi... Tam je uvjek puno...



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4731
Mislim da je tam sve prazno... A i ak nije pa ne vozis u zgradi, tam ima par tenkovskih hangara i poligon, a sve je ograđeno... ovo kaj si pelal kod groblja sam se zacudil wtf di su ljudi... Tam je uvjek puno...

je, između 5:30 i 6:00 nema nikog  ;)

 poslje 6 sati postaje puno.....

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4732
Dok sam bil tam doma nisam tak rano prolazil, pa cak i dok sam isel u skolu...
Javi kad se vrnes iz izvidnice...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4733
Dok sam bil tam doma nisam tak rano prolazil, pa cak i dok sam isel u skolu...
Javi kad se vrnes iz izvidnice...

ma ja se često znam voziti u jutro oko 5:30 (prije spavanja) tud..... pa sam videl da nikad nema žive duše....
a pošto su dani još uvijek dost dugi iskoristil sam priliku jer za mjesec dana više nebude dan u to vrijeme

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4734
Dok sam bil tam doma nisam tak rano prolazil, pa cak i dok sam isel u skolu...
Javi kad se vrnes iz izvidnice...

ma ja se često znam voziti u jutro oko 5:30 (prije spavanja) tud..... pa sam videl da nikad nema žive duše....
a pošto su dani još uvijek dost dugi iskoristil sam priliku jer za mjesec dana više nebude dan u to vrijeme

BicikliraŠ.....mogli bi zajedno koji krug okolo... ja isto znam oko 5aka brojat ljude na cesti

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4735
Dok sam bil tam doma nisam tak rano prolazil, pa cak i dok sam isel u skolu...
Javi kad se vrnes iz izvidnice...

ma ja se često znam voziti u jutro oko 5:30 (prije spavanja) tud..... pa sam videl da nikad nema žive duše....
a pošto su dani još uvijek dost dugi iskoristil sam priliku jer za mjesec dana više nebude dan u to vrijeme

BicikliraŠ.....mogli bi zajedno koji krug okolo... ja isto znam oko 5aka brojat ljude na cesti

bicikliram???  :D :D :D
da bar.... radim dugo u noć :(

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4736
Bio u iz vidnici, mrak, mrak prostor je tolko ogroman da je smjesno, a napusten totalno. Ima taman drveca i prepreka da bude zanimljivo a djelomicno je cak i koseno... Uglavnom tnx na lokaciji! Ne znam zakaj tu inace ne letimo, ima cistih dijelova na koj;ma se moze 2m benzinac letjeti :) .  Branitelji su si uredili prvu kucu do portirne i strelicari si kose dost veliki dio za mete, to sve ocito na divljaka...a ostalih 30000+ kvadrata ni zive duse

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4737
Kaj dolazim??

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4738
Budem odradil test let sutra tokom dana odradim 9 batki na lokaciji pa uplodam video! Ak bu zadovoljilo vizualno, dolazi!!! :)  mogli bi meet odrzati :) .   Uglavnom nisam sve presel s autom danas jer nije cijelo podrucje dostupno s autom, ali videl sam dve ogromne nadstresnice za tenkove, oko 50m svaka + vise praznih hala... Lokacija je fakat mrak a nigde zive duse, snimim sutra pa ak vam se dopadne lokacija, napravimo sluzbeni meet :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4739
Eto, reko, a centralna pista more biti parking, za neko veče okupljanje mislim da bi se trebala traziti dozvola grada i obavjestiti policija...