Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029220 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5205
Coljo što ti je tak postavljena i fpv kamera ili ne? Kak išta vidiš opće? Hehehe


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5206
Toki, kamera je nagnuta do jaja, pa opet gledamo u pod!

Inace ovo u videu leti kolega Klic, a ne ja!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5207
 Aha ok, jeste razmišljali o nekoj kameri na gimbalu samo jedna os gore dolje baš za to? Jednom kolegi kojeg znam je bas doso kvad koji ima malu 600tv kameru na servu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5208
Kako bi onda znao nagib quada toki, odmah bi se skrsio s tim!

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5210
Ljepi save nakon pogotka vrata. Jel nakraju bila trka ili ne?
Spektrum dx7s i razni modelčeki




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5214
Aha ok, jeste razmišljali o nekoj kameri na gimbalu samo jedna os gore dolje baš za to? Jednom kolegi kojeg znam je bas doso kvad koji ima malu 600tv kameru na servu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uzeo sam takav mali gimbalčić na HK (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=31562&aff=1162612) , ali ne stane u frame, a nisam htio previše rasturati.

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5215
Ma ja sam mislio samo jednu os, gore dolje. Trebalo bi to isprobat ali vjerojatno se događa ovo što je coljo rekao, vec bi otkrila to ekipa da je ok.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5216
Ma netreba nikakav gimbal, moras u svakom trenutku znati kako ti quad nakosen inace nebudes daleko dogurao

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5217
Razmišljao sam o kombinaciji gimbal (ali samo s jednim servom) + OSD s umjetnim obzorom, tako da imaš i visinu i nagib. Ili samo treba više letjeti i razbijati quadove  :)
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5218
Ma naravno da treba letjeti i sto vise vjezbati. Nikakva pomagala netrebaju. Sati i sati letenja dok ti ne udje u prste

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5219
O tim malim zujalicama treba razmisljat ko sportskim rekvizitima. Svaka sitnica koja ti na njemu nije nuzna zapravo ti smeta. Sve sto komplicirano stavis ces morat servisirat i samo ce ti uzet vremena i para. Ja vise ne stavljam ledice izmedu ostalog.