Skip to main content

Topic: moze mala pomoć (Read 1902 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

moze mala pomoć

dali itko zna gde bi mogao nabaviti cijelu elektroniku za mali kineski avionić dvokanalni znaci motor baterija ona ploćica i onaj natrag ele magnet :'(

Odg: moze mala pomoć

Reply #1
Kako ja znam nema toga nigdje za kupit posebno ... a za sto ti uopce treba?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: moze mala pomoć

Reply #3
ahaa pa ono mozes jedino kupit tako nesto rtf pa prenjeti iz njega cisto sumnjam da ces nac jeftinije tako nesto micro  :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: moze mala pomoć

Reply #4
Aha  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :-X


Odg: moze mala pomoć

Reply #6
i dali se to isplati uzimati mozda nece ni raditi posto je rucni rad ??????

Odg: moze mala pomoć

Reply #7
ovdje na forumu a i na internetu na stranicama kao sto su hobbyking.com sto se tice rucnog rada ... pogledaj malo po forumu pa ces svatit da mi svi letimo modele nase izrade tako da st ose toga dal ce radit nisi u pravu  ::)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: moze mala pomoć

Reply #8
sory mislija sam da je to tesko napraviti, ta avion ??? ??? ???

Odg: moze mala pomoć

Reply #9
ma nije bed,gle ima sve to svoje cake treba puno volje i strpljenja a sve ostalo dolazi polak o s vremenom,naravno treba i podosta love za starto (oko 1000kn) ali ako ste zaljubljenik u ove stvari nace se i to bez problema  ;D pogledajte rubriku samogradnja tamo mozete vidit kako izgledaju modeli u izgradnji itd
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: moze mala pomoć

Reply #10
ok  dobro napraviti konstrukciju nije bas lako ali izvedivo za mene ajmo to tak reci nego najveći problem je upravljanje kako se to postize :-\ :-X :-X :-X :-X :-X

 

Odg: moze mala pomoć

Reply #11
Konstrukciju rezes po planovima i sklapas to nije problem,naucit letit ide prvo preko simulatora da dobijes osjecaj za palice i sta ce se dogodit kad ih pomaknes a tek onda pravo letenje
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa