Skip to main content

Topic: PA Addiction - napokon! (Read 44163 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #210
Bude ti Zed bolje objasnio!

Serva su toliko losa i imaju toliko lufta da mu je cijeli model neprecizan!

Svi do jednog imaju jako puno lufta.

Na 3d modelu i na brzim modelima ne mogu nikako proci, mozda na zagiju da!

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #211
Ma servaci su prva liga, ali ne za ovakav model i ne za moj nacin letenja.
Na Zagijima, ovima, onima - super. Na Addictionu su izdrzali jedno 15 letova, bili su savrseni iako malo slabasni. Previse trazim od njih...
Sada se servo kormila trese prije polijetanja kao da prima posljednju pomast :D

Nebitno, stavit cemo drugi pa uzivat jos par letova. Sedmica je nestala, rodio se "Z" :)




Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #213
Bravo momci , baš ste me zabavili ....Bravo Coljo držiš modele u kadru profi ,još da imaš pravu kameru... ???
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #215
Ovo je jebeno!
Zed snimi neki malo "ozbiljniji" let pa pošalji u PA pa možda ti budu pristali biti sponzor... Posalju ti neki malo veci avionček... Nikad neznaš :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #216
Bravo Majstore  :) Jeli ovo simulator kriv  za vako dobro letenje :D

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #217
Maestro na sceni.....Bravo !!!... :o
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #218
Letalec u drzavi!


Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #220
Hvala decki, puno znaci. Zadnji let (dva vikenda prije ovoga) je gotovo bio koban posto je lijevi eleron ostao zaglavljen u donjoj poziciji, -45 stupnjeva :o
Otkazalo GOVNO od Corone (moram ovako kao Diogen, nije samo taj servo već cijela firma u qrcu), sva sreca bio sam priseban spustit avion.


Sada je sve slozeno, zamijenjen GOVNO servo drugim GOVNO servom i leti se opet. Uzasno sam nezadovoljan svojim letenjem zato sto uopce ne letim zadnjih par tjedana 3D, vidi se da mi fali. Preciznost slaba, muda se vuku po podu.


Lijepo je Renato danas rekao: "Buš ga popravljal opet?" :D


Toki, mislim da ima jedno milijun boljih letača od mene. Neka oni šalju videe ja cu se guštat :)
Katana, nije do sima i to sam zapostavio nažalost.

Eto, bar je večeras dobio kotače kake zaslužuje. Čobanske, debele i teške a ne kao oni prije za curice :P
Coljo care hvala ti za snimku i upload!


Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #221
Svaka čast ljudi

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #222
:) nije komentar bil na letenje nego za hrabrost


Tko god odleti: snap roll desno, nož, snap roll lijevo i ravno u hover, na dva metra visine (i 20m dužine) je TopGun.


I to pravi snaproll sa podignutim nosom i rep opiše pravu kružnicu.


U ovih dvije? godine si postao velemajstor.


Harrieri hoveri i sl. su manevri koje svi komentiraju ali pravi majstor se vidi u flat spinu, sporoj roli, snap manevrima.


Mogao bi malo u precision.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #223
:) nije komentar bil na letenje nego za hrabrost


Tko god odleti: snap roll desno, nož, snap roll lijevo i ravno u hover, na dva metra visine (i 20m dužine) je TopGun.


I to pravi snaproll sa podignutim nosom i rep opiše pravu kružnicu.


U ovih dvije? godine si postao velemajstor.


Harrieri hoveri i sl. su manevri koje svi komentiraju ali pravi majstor se vidi u flat spinu, sporoj roli, snap manevrima.


Mogao bi malo u precision.

Napokon je netko skuzio slowroll!! Najtezi manevar :)
Hvala ti Renato, i ti si zasluzan za veliki dio inspiracije i mnogo letova koje ne bi odradio bez tvoje pomoci.

Precision bude kad bude i motornjak (ako ne odlucim riskirat dalje).
Ionako ga moram vjezbat radi 3D-a :)

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #224
Hvala decki, puno znaci. Zadnji let (dva vikenda prije ovoga) je gotovo bio koban posto je lijevi eleron ostao zaglavljen u donjoj poziciji, -45 stupnjeva :o
Otkazalo GOVNO od Corone (moram ovako kao Diogen, nije samo taj servo već cijela firma u qrcu), sva sreca bio sam priseban spustit avion.
Sada je sve slozeno, zamijenjen GOVNO servo drugim GOVNO servom i leti se opet.
Što se tiće tvog letenja - pravi odlikaš za akro/3D i sada treba čekati sljedeću sezonu i nadati se da ćeš imati prilike na nekom natjecanju pokazati koliko znaš  ;) !

A ovo drugo, tj. pojam koji si napisao VELIKIM slovima ja nikada nisam koristio u mojim postovima, osim kada bi citirao tebe ili Colju.. tako da patent za to ide vama.

.....i da, Corona je u banani, osoba koju sam poznavao u Coroni i koja me snabdjevala novostima otisla je u drugu firmu i sada Corona nema već dugo nikakvih posebnih novosti.
Damir