Skip to main content

Topic: Poklanjam modele pocetnicima (Read 7125 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Poklanjam modele pocetnicima

Poklanjam sljedece modele:

Multiplex Twinstar, dobiven od Krune, letan sa zadovoljstvom, pomogao da naucim osnove i rijesim se straha letenja. Model pitom i super u zraku. Potrebno je promjeniti osovinu jednog motora koja je pukla u zadnjem letu i izazvala pad pa je potrebno i malo krilo srediti. oprema je sva na njemu.

Dynam SkyHawk, dobiven od Smiljca, pomogao da udem u carstvo snimanja svojih letova, kao i pomogao da naucim letjetjeti-nevjerojatno pitom i lagan za letjeti.skyhawk iliti easystar ili bixler...to je to. isto treba malo urediti. evo jedan let na preljevnici s njime http://www.youtube.com/watch?v=322NPIlGxWU

Jedrilica Phoenix2000 2.0m, dobiven isto od Krune, nazalost lose prizemljen na zadnjem letu, no nikaj kaj se neda sloziti. oprema je na njemu, malo ljepila i eto odlicne jedrilice.

Butterfly by Gradjanin-moj samostalni rad 3d modela. odlicno leti i ima mjesta za razne prerade kaj se tice motora i jacine baterije. o modelu http://www.flyfreak.net/elektro-modeli/butterfly-3d/30/ . buducem vlasniku ostavljam da si ga sredi prema svojem ukusu :)

Prije svega bi volio da modele uzme klinac ili onaj koji nema novcanih mogucnosti da si kupi modele a htio bi probati modelarstvo i uzivati u njemu. kako su meni decki pomogli kada nisam imao mogucnosti sam si uzeti modele, red je da nastavim i ja tradiciju.

A biti ce tu i stanica recivera i tak jos svega, no o tome kad dodem doma i vidim kaj je na lageru ;)

Zainteresirani nek se jave na PM.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #1
eee da je takvih modelara vise.Svaka Cast!

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #2
Ooo, žac nam se vratio, kolko si u Hrvatskoj?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #3
Svaka ti slanina.
Skidam kapu (da mi ćelu sunce opali)  8)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #4
Pa di si care, već sam mislio da su te Rusi pojeli :D

Svaka čast!

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #5
nisam jos u hr no ubrzo stizem..a FF pratim, no zbog mentaliteta odlucih samo citat a ne i pisat.

a modele poklanjam/prodajem jer uz toliko malo vremena kojeg imam za sebe zao je da stoje i skupljaju prasinu.biti ce mi drago ako ih netko opet ozivi i leta po nebu kao kak sam ih i ja dobio pa ozivio i zavolio.

pozz svima
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #6
@Žele , sretan povratak kući.... 8) ..LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #7
bok, eto me nakratko domeka :)

a i modeli su jos uvijek tu..neki..i da olaksam, sry, ali nebum slao postom ili neke takve kombinacije. tko moze svratiti do mene i preuzeti si model, super ;)

znaci, ostao je skyhawk i butterfly za kojeg zanimljivo nitko nije pitao..mozda mu je sudeno da mi ostane kao prvi moj 3D izradeni model..twinstar je isto tu no cekam ko prvi dode po njega..cekam da mi redbaron javi kaj ce.

ako modeli ne odu prije, skupa sa raznoraznim dijelovima baterijama i sitnicama, uveselim tim darovima djecicu na mitingu u Prelogu.

pozz svima
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #9
Željane, dragi Građanine , lijepo je to što radiš....Svaka Ti dala.....Primi velike pozdrave iz Splita  ;)
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #10
Svaka čast kolega  :)
Leti samo leti :-)

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #11
ej pozzz, vidim da imaš neke modele, pa eto zanimaju me ako si još voljan pokloniti koji jer i meni je žao da stoje a ja imam volje za letenje

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #12
sinoc napravio reda i u poklon kutiji je sljedece:

-twinstar sa komplet elektronikom. treba jednom motoru promijeniti osovinu. malo srediti zice, polijepiti krila i spreman je za let

-skyhawk bez elektronike no sa svim dodacima za serva na krilima i nosacem motora

-i onaj kojeg niko nece, butterfly 3D...budem s njim uveselio nekog klinca na mitingu izgleda

***imam za ljubitelje Alphajeta-u odlicnom stanju sve po dva puta-glavno krilo, zadnje gornje i zadnje donje krilo te 2xpoklopac motora od ispod. ako kome stoji jet evo prilike da si ga ponovo slozi. cijena prava sitnica. osmijeh kada jet ponovo poleti :)

tu su i 2S baterije i jos sitnica no ako nas vrijeme posluzi to damo klincima na mitingu

i jos jednom, oprostite, no ne saljem ili neke takve kombinacije. dodi i uzmi!

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #13
bok Mes.
pozz Splitu...nadam se da bu te imali dobro bablje ljeto :)

neznam kakav si s vremenom no bilo bi se lijepo sresti u Prelogu ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Poklanjam modele pocetnicima

Reply #14
Zahvaljujem Gradjaninu na poklonjenom modelu butterflyu  :)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.