Skip to main content

Poll

Podržavate li donošenje zakona o sustavima bespilotnih zrakoplova?

  • Za
    52 (55.3%)
  • Protiv
    42 (44.7%)

Total Members Voted: 89

Voting closed: February 27, 2015, 07:40:44 pm

Topic: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova (Read 251260 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #421
Eto, sve je jasno...jedino Helifoto može snimati u centru grada 8) 8) 8)

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #422
Gospon Zed i Coljo,
nemam osobno nista protiv Vas a niti Vas ne poznajem kao ni Vi mene odnosno nas.
Predlazem lijepo da se nađemo na piću negdje i popricamo sto Vas i sto nas muci.Mislim da javno donosenje zakljucaka bez ikakve osnove nije korektno.
Robert Godrijan
0923149750
Javite se.

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #423
Kome i gdje se treba prebilježit. Mislim da ovo ide u "krivome" smjeru. Stvarno bi se moglo dogodit da ću morat ići letjet na Krbavsko polje....
Lp
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #424
Robi pa znamo se mi samo se ti ne sjecas :)
Ne znam kaj bi pricali samo sam prepisal podatak sa weba ovdje, ali ako bas inzistiras javim se...

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #425
Ja sam uvijek za kavu!

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #426
Ma jebes kavu,pivu!!
Ajde molim vas ili mi dajte netko od Vas br. telefona ili me zvrcnite da se dogovorimo.
Ja sam sutra slobodan:)

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #427
Evoga več je počelo tipično forumsko ponašanje.
Helifoto može da snima a mi nemožemo.

Da se izjasnim I mi budemo predali dokumentaciju za D. Ali da se zna do sada jedino helifoto je to predao kako treba. I još netko ali kao dokumentacija nije potpuna.
Da objasnim da je potrebno jako puno papira spremit da se dobije D I to svaka cast jednom članu od Helifoto šta je napravio to kak treba.
Svi drugi koji to očete se slobodno upustite ko mi pa čemo skupa polagati taj test  na kraju.

Nisu tu prijateljski odnosti nego je zakon kakav je I treba ga je poštivati. I ja imam puno primjetbi ali za sada nisu prihvačene.
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

 

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #428
zanimljivo  :)

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #429
Pretpostavljam da nitko ne zeli reci koja je procedura u igri za dobivanje ove komercijalne dozvole i dolaska na tu listu?

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #430
Lanzar koje su to neprihvaćene primjedbe?

lp
Toni


Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #432
Mislim da je to pitanje .......   Sve je opisano u zakonu šta i kako i kada. Ispuniš papire i šalješ i kada su ok onda ideš polagat test i to je to.

Pretpostavljam da nitko ne zeli reci koja je procedura u igri za dobivanje ove komercijalne dozvole i dolaska na tu listu?
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #433
Robi molio bih te da nam pojasniš kako ste dobili dozvolu za C i D ako se u tehničkim zahtjevima za izvodjenje letačkih operacija traži da letjelica ima padobran  i rezervni sustav a na vašim zadnjim slikama na fejsu nisam primjetio da imate padobran


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #434
Opcenito se u zrakoplovstvu trazi backup za svaku kriticnu komponentu sustava, pa u tom smislu imas ili padobran ili rezervni autopilot sa vlastitim napajanjem sto je varijanta koju mi koristimo  Imamo i padobran ali ga nismo nikad isprobali a dupli autopilot jesmo i radi tako da smo za sad s tim zadovoljni.