Skip to main content

Topic: Vikend 11/12.4. (Read 15453 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #15
U subotu je neko događanje na Jarunu (vidla žena na FB), ako budu jedriličari zauzeli pontone idemo na plažu velikog jezera.



Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #18
Na Jarunu je izgleda neko natjecanje u veslanju, kod potonca su neki cunjevi u vodi i vodena ograda zadnja slika
Lp


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #19
Po meni Vam je bolje na otoku Trešnjevka jer do njega se moze doci autom , i nije daleko nositi stvari, a tamo je i pristup za invalide u vodu pa je lakse do brodica,


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #20
Ili preljevnica?

Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #21
Moze i preljevnica. Bas su nasli vikend da nas zaj..u. Znaci preljevnica u isto vrijeme.

Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #22
Znači u 15:00 sutra preljevnica?

Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #23
Da.
@MaliMravac: znate doći do tamo ? Ako trebate upute nazovite (poslao sam PM sa mojim brojem moba).

Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #24
Di na preljevnici,tam kod  aviona?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #25
Di ne bu bilo ribiča, tam kod aviona nije baš neki teren za pristup. Bolje je sa bočnih strana, uz autocestu. Mi obično idemo oko sredine da imamo mjesta lijevo i desno .

Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #26
Uf, uf .. a već sam nekim "simpatizerima" rekel da dođu na Jarun.  :'(
I kaj ćemo sad?
Ja sa preljevnicom imam loših iskustva. Tjerali su me ribiči: Kao jesam vidio da je zabranjeno za plovila, oni imaju koncesiju, neko je natjecanje i slično.
Možda ih nadglasamo, sad kad nas bude više!  :D
Budemo došel na Preljevnicu oko 15, pa kaj bude.
Jel na ovom dijelu?
https://goo.gl/maps/yqcyT


Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #27
Di ne bu bilo ribiča, tam kod aviona nije baš neki teren za pristup. Bolje je sa bočnih strana, uz autocestu. Mi obično idemo oko sredine da imamo mjesta lijevo i desno .
Kaj je avion? :o

Odg: Vikend 11/12.4.

Reply #28
Di ne bu bilo ribiča, tam kod aviona nije baš neki teren za pristup. Bolje je sa bočnih strana, uz autocestu. Mi obično idemo oko sredine da imamo mjesta lijevo i desno .
Kaj je avion? :o

Na sjevernom jezeru na nasipu puštaju avione pa tam negdje,na zapadnoj obali,paralelno sa autoputem...
Krećem,al mi se čini da bu borba sa valovima!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian