Skip to main content

Topic: Xiaomi Yi (Read 15994 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Xiaomi Yi

Reply #15
150kn dodatno e sad dal se ispalti riskirati ili naruciti za 80$ iz Eu...

Odg: Xiaomi Yi

Reply #16
Ako je 80 dolara u EU s postarinom uzimaj!

Odg: Xiaomi Yi

Reply #17
Hm 19$ poštarina, nop ipak cu riskirati sa porezom :)

Odg: Xiaomi Yi

Reply #18
Dag kako kaze Coljo slobodno uzmi,
kosta manje od fatshark CCD, snima bolje od mobiusa, format je skoro kao gopro,
a nije ni previse teska.
Ja sam uzeo kabl bas za nju i nema problema, treba samo upucati najnoviji firmware i upaliti av out.



Odg: Xiaomi Yi

Reply #19
A kaj Dex kazes sto se ozbiljnijeg snimanja sa njom? Mislim da je no brainer da je hit za fun cam i minije ali za gimbal i veci quad?

nemam pojima, ja sam seljo za "ozbiljno snimanje"  ;)

ja na youtube kačim i to je to za kaj meni treba :)

vjerujte mi izdržljiva je kamera, uspel sam ju samo 3 puta ugasiti od udarca... 2 puta na "mekano" i jedan BAM na afalt, kamera pali na prvu, trpi sranja i snima fenomenalno i to je to sve kaj ja trebam  ;D


Odg: Xiaomi Yi

Reply #21
I ja razmisljam o xiaomi, kolko vidim fino snima. A SJ4000 je zavrsila negdje u zbunju skup sa quadom.

No, kako ju trenutno nemam di nakacit jer je drugi stroj tek u planu, zasad nek stoji ideja da ju kupim.

Al stvarno vidim da je ekipa zadovoljna. Meni koji nemam namjeru snimat nesto profi, nego cisto za sebe, ovo je pun pogodak.

Odg: Xiaomi Yi

Reply #22
Kakva je u usporedbi sa Mobius kamerom? Nešto su se ljudi žalili prije da nije video na 1080p @ 60fps baš oštar, da mobius ima oštriju sliku. Je su li uspjeli to riješiti sa novijim firmware?


Imam mobius, pa neznam dal mi se isplati uzimati Yi. Najviše me privlači opcija fotki na 16MP.

Odg: Xiaomi Yi

Reply #23
Koliko ja vidim na netu, daleko daleko je bolja od Mobiusa, na yt nemres skuzit kaj je sa njom a kaj sa gopro snimano.
Fotke mi nikad nisu bile neke sa tih malih kamera, nije sve u megapixelima...

Odg: Xiaomi Yi

Reply #24
Da, naravno, ti MP su samo broj, sve ovisi o CMOSu, kvaliteti optike... Skinuo sam nekoliko slika od Yi u full rezoluciji i izgledaju sasvim solidno.

Odg: Xiaomi Yi

Reply #25



Xiaomi Yi
GoPro 3 Black
GoPro 4 Black

Odg: Xiaomi Yi

Reply #26
Kod xiaomi je dost bitno pogodit dobro svjetlo... dosta se razlikuju snimke ovisno o dobu dana, vani unutra...opcenito za white balance treba pogodit... razlike se najbolje vide na moja dva zadnja videa.. . Ima u multirotor temi da ne kopam sad na mobu link..

Odg: Xiaomi Yi

Reply #27
Meni se niti jedna snimka nije razlikovala, niti sam morao gadat kada je najbolje svjetlo dana!

Snimka je uvijek savrsena!

Odg: Xiaomi Yi

Reply #28
Back, tvoje snimke su puno losije, sve mi se cini da malo ujebes video s uredivanjem!

Odg: Xiaomi Yi

Reply #29
Pa ne diram ga opce to je copy paste sam rezem.