Skip to main content

Topic: gearbest.com (Read 19584 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: gearbest.com

Reply #15
aj ti si ga bar dobio... ja jos cekam svoja dva iz tamo negdje osmog mjeseca  ;)

Odg: gearbest.com

Reply #16
Tko to zna kako oni šalju, moj paket izgleda da je došao iz Njemačke...
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: gearbest.com

Reply #18
Gdje gledate to stanje posiljke jer prilikom kupnje ako biramo free shipping nemamo opciju za tracking jedino se dobije neki broj na kraju uplate(ako.je to to?), pa reko da li je moguce pogledati stanje pošiljke ako je isto na standard shipping(free), a nurucio sam neke stvarcice oko 5-8.12. ove godine, pa ga jos nema?
Bitno da se leti.

Odg: gearbest.com

Reply #19
Pod "My order" pa "Order status" pa "Track your Shipment" i pod "View Tracking Message" imaš kad je poslano itd. a ovo da je stiglo iz Njemačke piše na koverti, kao da su ga poslali u Njemačku i prepakovali pa poslali meni.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: gearbest.com

Reply #20
Problem je taj sto sam ja to narucio preko paypala ubaci u kosaricu i idem na chechout with paypal, moze li se tako pregledat, probao sam ući ali ne moze preko paypala
Bitno da se leti.


Odg: gearbest.com

Reply #22
E to nisam nazalost, sada moram na slijepo cekat, a staces Božić i Nova godina su tu..
Bitno da se leti.

Odg: gearbest.com

Reply #23
Problem je taj sto sam ja to narucio preko paypala ubaci u kosaricu i idem na chechout with paypal, moze li se tako pregledat, probao sam ući ali ne moze preko paypala

Znači nisi bio logiran na njihovu stranicu? Sad se registriraj na njihovu stranicu sa mail adresom na koju su ti poslali onu obavijest da su ti poslali paket, mislim da je ista kao na PayPal-u i onda provjeri kako sam ti napisao u par postova prije.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: gearbest.com

Reply #24
Pod "My order" pa "Order status" pa "Track your Shipment" i pod "View Tracking Message" imaš kad je poslano itd. a ovo da je stiglo iz Njemačke piše na koverti, kao da su ga poslali u Njemačku i prepakovali pa poslali meni.
Pise mi pod View Tracking Message da je undefined, e sada sta bi to trebalo predstavljati?
Bitno da se leti.

Odg: gearbest.com

Reply #25
Za rx od fpva mi pise da je undefined a ovo ostalo da je stiglo odnosno da je na putu do DHL centra
Bitno da se leti.

Odg: gearbest.com

Reply #26
Nemam pojma, ja bih na tvom mjetu njih kontaktirao i tražio objašnjenje.
Dali ti je stigao mail da su ti poslali taj RX?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: gearbest.com

Reply #27
Da, svi su mailovi stigli, i pise tamo da je poslano, poslao sam danas poruku pa cu vidjeti odg, a kupio sam sve ukupno 4 stvari, 3 su poslane i.nalaze se u DHLu a ovaj pise da je undefined
Bitno da se leti.

Odg: gearbest.com

Reply #28
Svi dijelovi stigli, sve uredno, da im ne ostavljam mrlju :D a ovaj pise da je undefined jer ga je bilo nemogu pratit al je doso prije svih ostalih hehe :)

Poslano sa mog C6902 koristeći Tapatalk

Bitno da se leti.