Skip to main content

Topic: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016 (Read 18404 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #30
Prvo sam napisao pohvalni post, međutim, morao sam ga obrisati.


Miting je dobro bio organiziran, i ako izuzmemo 1 incident koji je srećom završio samo skršenim modelom, možemo reći da je dan bio odličan.


Koristim priliku da ovdje kritiziram ručak koji je poslužen. Tamo na livadi je jelo bilo fino, i sam sam pojeo dvije porcije. Danas zbog probavnih problema nisam mogao na posao. Kontaktirajući sa kolegama modelarima, shvatio sam da su svi doživjeli isto u manjem ili većem obliku. Vjerujem da je netko već javio ovo organizatoru i da će mo dobiti ovdje objašnjenje i ispriku.


Nisam za neko potezanje pravnih akcija protiv kluba organizatora ili nešto tako, ali apeliram da se malo skoncentrirate kod ovakvih događanja. Nije baš fora da se nekoliko desetaka ljudi "otruje" ručkom.   :( :( :(




Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #31
Hahahahaha, nitko se ne javlja valjda ne stignu s WC-a

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #32
Hmm, evo sad kad čitam gornji post od Krešimira, onda mi je jasno
zašto sam i ja proveo noć sjedeći na WC-u ... :o

Nažalost, izgleda da bi uzrok mogao biti isti kao i kod ostatka ekipe koja je jela na aeromitingu.
Nadam se samo da smo u manjini i da će Igor kontaktirati kuhare i upozoriti ih na kontraidikacije konzumiranja ručka!!


Usprkos tome, događaj će mi ostati u dobrom sjećanju.  ;)







Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #33
i ja,i ja, uh,ah,prrr..,boli zeludac,gje je vc,da bilo je sve super,jedino su majstori kuhari posijali salmonelu,sva sreca u laksem obliku.Igore ,tuzi te trovace.

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #34
Evo ovim putem bih se htio ispričati svim sudionicima aeromitinga i napisati kratko priopćenje.Naime klopa koju sam naručio je iz restorana u kojem inače jedem svakodnevno.Trenutno sam na službenom putu u Italiji i također imam probavnih smetnji. Zvao sam vlasnika restorana i on kaže da je  meso zdravstveno ispravno i da je vjerovatno hrana počela biti pod baktreijskim utjecajem jer je riječ o velikoj količini koja se sporo hladila,i samim time vremenski duže bila izložena mikrobiološkom utjecaju.
  Ispričavam se još jednom i nadam se da Vam ovo druženje neće ostati u lošem sjećanju.

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #35
Igore, ovakvo objašnjenje, nakon svega, je u najmanju ruku uvredljivo.
Kakav bakterijski utjecaj?  Kakav mikrobiološki utjecaj? O čemu mi pričamo? Je li to kuhar radio ili šuster?


Da, ljut sam kao ris, jel nakon svih tegoba čitam ovo i ne vjerujem. Servira se "pametno"  "priopćenje" uz ispriku. Znači nije dosta tegoba u probavi, sad nas "hraniš" s ovakvim tekstom.  Ovo zvuči u najmanju ruku kao kad mi netko gnoji i prodaje osiguranje.


Imajte na umu da ste na Forumu gdje razgovaraju ljudi koji grade i upravljaju letjelicama. Imaju nadprosječna znanja tehnike, gradnje, materijala, elektronike i sl.  i dovoljnu dozu inteligencije da bi uspješno vladali modelom na daljinu i to sa sustavima koje su uglavnom sami slagali. To upućuje da nikako nisu naivci. Dati ovakvo "objašnjenje" je u najmanju ruku neozbiljno, neprofesionalno i podcjenjivački.


Ajde Igore molim te kad se vratiš iz Italije, daj malo ovo objasni podrobnije. Reci fino: "sjebali smo!!"  i gotovo.
Ovo nije objašnjenje.


Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #36
Zelio bih i osobno naglasiti podrsku Igoru koji je prakticno sam organizirao miting koji je bio vise nego lijep i uspjesan. Jos jednom je dokazao da istinski zaljubljenici u modelarstvo mogu organizirati nesto cega cemo se po dobrom svi dugo sjecati.


Neugodnost koju su neki imali doista nije njegova krivica, pa se nadam da ce svima jucerasnji aeromiting ostati u dobroj uspomeni, a Modelarski aerodrom Lucko i dalje biti mjesto gdje se mogu naci ljudi koji znadu i hoce organizirati, a jos veci broj onih koji u dobroj vjeri svojim dolaskom mogu uvelicati ovakva dogadjanja i u buduce.


Srdacno,
Cvita

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #37
Kaj mu niste pomogli pa ne bi bilo problema. Lako sad davat "podrsku".  Za kaj? To ko na fejsu ajmo milja lajkova za ovo ili ono. Niti  objasnjenja realnog niti odgovora koji ima smisla. Samo perete ruke,  dajete podrške i nitko ne prihvaća odgovornost.

Još jedna stvar. Što točno znači da se hrana "sporo hladila" ?  Jesmo li dobili nešto svježe skuhano ili podgrijano od svadbe noć prije?

Dajte ime restača  i lokaciju.

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #38
U WC-u sam , pratim prepisku i to mi uvelike pomaže :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #39
Drži pravac i pazi po dubini  :D

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #40
Mitting je bio super, žao mi je modela koji nije uspio u zrak, pošto sam prvi put na tak velikom mittingu, svaki model je impresionirajući. Slike su odlične!



Naravno, kao i pojedinci, bilo je i kod mene dežuranja na wc-u i neugodnog kuhanja u želudcu tokom današnjeg dana, ali preživio sam.


Smatram da Igor nije kriv, ipak je trebalo sve organizirati i voditi tokom jučerašnjeg dana.Igor je naručio hranu za mitting, a na restoranu je da tu hranu dopremi.


Pozdrav  ;)





Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #41
Samo da razjasnimo, ako ćemo o krivici, po zakonu je organizator prvi kriv, a onda organizator ganja restoran ako želi.
Meni ovo sve izgleda kao da je sročeno na brzinu, tak da se nekaj napiše i da zvuči "pametno".
Gotovo sigurno je taj gulaš/čobanac/nešto  od svadbe od noći prije inače se nemakaj pokvariti. Sve ovo pričam iz svog iskustva jer sam se čobanaca i nakuhao  i najeo (dečki znaju kolko važem) i nikada problema sa svježom robom.


Činjenica je da je organizator trebao prvi napisati nešto o tome a ne mi, i činjenica je da sad svi koji sudjeluju u organizaciji bježe od odgovornosti.


Molim opet ponovno ime i lokaciju restorana.


Hvala!

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #42
Mladići, smirite strasti, moram kazati da je cijeli meting odradjen na prifesionalnoj razini, vecina od strane Igora, te da nema inicijative i volje vecina nas bi doticaj s ostalim modelarima i modelima imala samo virtualno. Naposljetku jedan los cobanac nije razlog da se tu proziva i ispaljuje ljutnja.
Igor nije kuhao cobanac,vec restoran, nek je to najgore sta ce vam se desiti na letenju

Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #43
Napisao si isto što i ja. Igor je radio sam.
U redu, kako sam i napisao ranije, zašto mu niste pomogli kao članovi MAK-a?
Strasti? Ljutnja?   Oprostite ako krivo zvuči. Znate da ste kao klub potpuno nespretno popratili propust koji vam se dogodio, to nitko ne mora tu sad dokazivati i širiti.


Da li dobijemo informaciju što smo jeli i otkuda?
Lijep pozdrav!









Odg: Modelarski aeromiting i druženje MAK Trešnjevka 2016

Reply #44
Krešo daj se smiri koji ti je k....Igor je zadnja osoba koju trebas napadati.
Svaki dan minimalno 50 ljudi iz firme jede iz tog restorana i nitko nema problema....ok zajebali su i bok ali ne mozes se tako postavljati. Hrana je bila besplatna za sve sudionike i Igor je sve napravio iz najbolje namjere a ti se prema njemu odnosis kao da je on sam skuhao i bacio otrova u hranu bokte...chill, rijesit ce to s restoranom i bok
BTW prošle godine si jeo istu hranu, i na svakom natjecanju na Lučkom - pogodi što - ISTA HRANA


Kaj bar nisi moral ic na posel u ponedjeljak :D