Skip to main content

Topic: Gopro hero 5 session AV-out PROBLEM (Read 2280 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gopro hero 5 session AV-out PROBLEM

Bok ljudi, kupio sam Gopro hero 5 session, kamerica je zmaj ali sam došao do zida!
Nemogu nigdje naći za nju USB type C na AV-out za FPV, ima li tko iskustva s tim i postoji li ikakvo rješenje za poslat direktnu sliku s nje s drona na zemlju,
pomagajte ljudi 😅
usuditi se to je cijena napretka

Re: Gopro hero 5 session AV-out PROBLEM

Reply #1
Mislim da nista od toga. Mislio sam si kupiti hero bio je povoljan al sam odustao jer bi mi uzimalo dosta grama kad bi hdmi sliku pretvarao u analognu. Dakle, ono sta mozes je hdmi konverter na analogni signal. I da, nakon toga postoji neko kasnjenje u slici dok se obradi, pa je ipak za vece i sporije letjelice.
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Re: Gopro hero 5 session AV-out PROBLEM

Reply #2
A jesam se zezno, nije mi jasno zasto je Gopro napravio takvu glupost s tim.
A naisao sam negdje lik je napisao da ima usb tip C na AV ali za neku novu SJcam i kaze ds bi trebalo to raditi i na gopro ali ne garantira.. 
Dali je tko probao to tako spojiti?

https://m.banggood.com/no/SJCAM-FPV-AV-Cable-with-Type-C-Connector-for-SJ8-Series-Action-Camera-and-Aerial-Photography-p-1438550.html?gmcCountry=NO&currency=NOK&cur_warehouse=CN&createTmp=1&utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc_bgs&utm_content=xibei&utm_campaign=xibei-ssc-no-no-all-0303
usuditi se to je cijena napretka

Re: Gopro hero 5 session AV-out PROBLEM

Reply #3
Je dobro ti je rekao ali radi samo na hero 5 black prvi model a tvoja je sesion. 
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)