Skip to main content

Topic: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por (Read 147519 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #405
Evo razotkriven je Elon Musk i Richard Branson.
Istina ne znam ništa o financijskoj pozadini Rimca niti me ne zanima. Ali ako su Kinezi i svi koji su uložili u njega tako blentavi da ne provjere kuda ulažu novac onda zašto bi mene i ostale obične male ljude bilo tko zamarao nečijim tokovima novca i nečijim računima. Mene zanimaju električni auti, bicikli, romobili pa i naj brži električni auto. Eto ja sam uvjeren da je to Rimčev auto ili je naj brži u ubrzanju za drugi ne znam. Za sve drugo tu je MUP ili Interpol.



http://www.youtube.com/watch?v=Sluvg2LXg3g
http://www.youtube.com/watch?v=PQXEJ3odd8s

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #406
treba malo razdvojiti stvari... mi u lijepoj našoj nikada nećemo prosperirati ni u kom pogledu dokle god brojimo krvna zrnca i bavimo se prošlošću ( politika).. kakva god prošlost bila, treba se okrenuti istini, pomiriti se sa prošlošću, priznati pogreške, ispričati se nekome ako smo griješili i ići dalje, prema naprijed ne okrećući glavu više prema natrag...
iz ovog članka je očito da je otac našeg Mate bio vrlo sumljiva osoba još sumljivijih poslova i vjerujem da je tu puno istine... a takvih ima puno u našoj državi, a mi ih još i pozdravljamo umjesto da ih pljunemo u lice na cesti jer kradu od nas, običnih ljudi...
ali što Mate ima s time? osim što mu je Ivan otac, pa taman da mu je i početni kapital bio upitnog porijekla, taj Mate je nešto STVORIO... naglašavam STVORIO... u ovoj našoj državi gdje se sve poduzetništvo gasi, gdje smo postali država ugostitelja i hotelijera... izmislio je puno stvari toliko dobrih da se svjetski ljudi okreću prema nama, maloj Hrvatskoj koju nemogu ni na karti pronaći, donose novac i ulažu u tvrtku jer vjeruju u nju...
mogu samo reći da sam ponosan na Matu i to što radi i da bih bio izuzetno sretan da imam i djelić tog "sna" i pameti i da stvaram bar mali dio onoga što on radi...  njegovi automobili su samo instrument kojim pokazuje kvalitetu ostalih komponenata od kojih je sastavio nešto tako dobro poput Concepta.. kako pokazati kvalitetu i snagu baterije, pretvarača, limitatora i pun k stvari ako nemaš vozilo gdje se to može vidjeti u praksi?  da pokazuje tablice na laptopu i simulacije kako bi to trebalo izgledati?.. pa čovjek je napravio vozilo za koje, tko god ga vidi u praksi, skida kapu i rapidno mu raste interes za onime od čega je taj auto napravljen, kako može ovo, kako može ono, kako su riješili to tamo i sl..
pustite Matu na miru, neka čovjek radi i stvara.... bmk tko mu je bio tata, deda ili pradeda...
a budimo iskreni, da je i istina da je Mate krenuo sa lovom iz sumljivih investicija ( ne kažem da nije), bar je nešto napravio s tim novcima... ima li itko tu na forumu tko bi, sa tim istim početnim kapitalom, mogao stvoriti i 1/10-inu ovoga što je stvorio Mate?
sad sam se raspisao, ali teško mi je više suzdržati se kada vidim o čemu Hrvati raspravljaju  umjesto o čemu bi trebali raspravljati ( ekonomski status, korupcija u državi, političari koje ne zanima opće dobro naroda,, stotine tisuća povlaštenih mirovina, koliko radnog staža mora imati "povlašteni" za mirovinu, a koliko obična stoka sitnog zuba poput mene, kako me je nazvao moj predsjednik i sl.) stvarno smo glup narod kada nam je dovoljno baciti par kosti da se zabavljamo s time i skrenuti nam pažnju sa zaista bitnih stvari... ajmo navaliti sad i na Matu i razhebati i to što valja, ak su razhebali cijelu državu, zašto bi i to ostalo netaknuto?
nekada su Česi dolazili kod nas na more ko teška bokčija sa starim Škodama punim konzervama hrane i na povratku nam prodavali svoje luftiće/kazetofone i dr. da si skupe malo love za doma, a pogledaj danas kakva je situacija, prešišali su nas i samo im gledamo u ledja... a Česi su samo primjer, tu su i svi ostali u okruženju... pali smo na dno, a nismo toga ni svjesni, ali bitno da se zabavljamo s glupostima i pljujemo po tih stvari koje su dobre kod nas... i da, rat je završio pred 25 godina, nemojmo se skrivati i dalje da je to glavni razlog naše loše situacije... 
samo zemlja je granica....

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #407
Rimca svatko shvaća kako želi, manje više sve je poznato hrani dosta ljudi što hrvata što stranaca, dokument koji je postan ima zanimljivh stvari koje eto nisam znao a argumentirano potvrđuje.. kako god rimac za sada radi i proizvodi(pa ako i treba maglu) prodaje ju dobiva pare za to i hrani koliko ono ljudi? Pare od kud ih je dobio znamo, kak bi većina postupila s tim parama zlatne mladeži znamo.. čovjek je skupio ljude da nešto naprave kao što gore piše, show case je auto što programeri i razvoj može napraviti za druge kompanije... prožvakana tema..

Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #408
@Poštovani Karlo , lijepo je čuti ,znati i vidjeti,da ima ljudi koji ovako razumno  rezoniraju,i  podržavam tvoj stav.
Nažalost.... egzistira ona ,da djeca plaćaju grijehe roditelja i ''neka susjedu krepa krava'' >:( >:( >:( Čini se da smo svjetski prvaci u ove dvije  ''postavke''  :( :( :(
Hvala  ti na ovom komentaru.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Ekskluzivno: Kako je hrvatski automobil samoukog majstora u ilegalnoj utrci por

Reply #410
@ Živio Zac , misliš kod žena ;D .......a u zadnje vrijeme i kod muškaraca... >:( Malo šale na ove mračne istinite teme ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes