Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 515327 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #270
svi dijelovi se naručuju tj radi se prednarudžba, zato su cijene jako povoljne

Odg: predstavite se

Reply #271
čeka se 10-15 dana

Odg: predstavite se

Reply #272
otprilike tako nekako

Odg: predstavite se

Reply #273
na sebe snosim potpunu odgovornost i dajem garanciju godinu dana

Odg: predstavite se

Reply #274
garanciju dajem na tehničku robu (baterije nisu uključene)

Odg: predstavite se

Reply #275
ja dajme pisanu garanciju a ona podrazumjeva da se proizvod koristi onako kako je propisano od strane proizvođača

za narudžbu se obratite preko stranice


Odg: predstavite se

Reply #276
cijene koje pišu su cijene koje mogu ići do 70% u odnosu na cijene u HR, cijene koje pišu pored proizvoda su jeftinije u odnosu od onih u hr i te cijene vrijede samo ako se kupuje 1 proizvod, ako se kupuje više proizvoda cijene su još niše i znaju se spustiti do 70% u odnosu na cijenu u HR

što se tiće garancije

ja imam avion i esc koji koristim več je 3 godine i nije pregorio a avion leti 3 puta tj po 45 minuta pa nikad nije niti malo zasmrdio

esc izgori ako se koristi motor koji povuče više apmera nego što ga esx može pružiti ,...

pa vi sada vidite , bitno je dobro složit elektroniku i sve radi dugotrajno

Odg: predstavite se

Reply #277
u Hr ima nekoliko trgovina za modelarstvo i ako kažem cijene u Hr onda mislim na cijene u tih nekoliko trgovina

 

Odg: predstavite se

Reply #278
bok,novi leteći frik sam, Željko, iz ZGA, 40, a moj novi ljubimac je art tech Cessna 182 brushless. dok ne skupim hrabrost slupat je na livadi polako trenkam sa FMSom i za sada se snalazim u zraku...virtualnom hehe  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: predstavite se

Reply #279
Bok Željko,

Pažljivo sa tom Cessnom.
Padala mi je više puta, ali skrpana je i dalje leti.
Uglavnom na cessnama sam se naučio letjeti i imam ih nekoliko(mogli bi me zvati Mile-Cessna)
Ta Cessna ima  slabiji motor ( 80 W ) i zbog toga je osjetljiva na vjetru i ne može te izvući kad je gusto.
Osjetljiva je na padove ( tanke stjenke stiropora,krilo lako pukne jer nije na gumice nego na dva vijka).
Moja preporuka je da ugradiš jači setup( nije nužno, ali puno pomaže pri jačem povjetarcu).
Nie mi namjera da te obeshrabrim nego da ne ponavljaš moje greške. :)
Ali koliko god da su mi padale(brdo puta) i dalje sve lete,sve se da popraviti.

Odg: predstavite se

Reply #280
fala ti Mile..pretpostavljam da je slupavanje nesto kaj cu ionako morat nauciti no uz ovakve savjete se nadam da to nece biti jako bolno  ::)

ovo je moj motor http://www.headsuprc.com/servlet/the-1408/2408-dsh-21-Outrunner-Brushless-Electric/Detail no ne vidim koliko je W al prema testovima kazu da je odlican izbor za taj avion pogotovo ako se stavi umjesto 7V baterije ona jaca od 11,1...tako da mjesta za upgrade ima..

ionako cu prvo dobro izdrilat letenje na simulatoru a i nadam se da cu se prikljuciti starim letackim liscima kada idu na letenje pa cu uciti iz prve ruke kako bi sveo slupavanje na hmmm prihvatljivu razinu  8)

btw,ako tko ima problema sa win7 i FMS simulatorom nek mi se javi jer imam rjesenje pomocu kojeg simulator besprijekorno radi  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: predstavite se

Reply #281
Pozdrav ljudi.
Ja sam Zdenko, iz Zadra, 32g.
Priključio se nedavno, najviše jer vidim da ima odlične ekipe i znalaca, a meni kao početniku
će biti potrebna pomoć cijelog foruma valjda da poletim sa svojim Kyosho caliber 30  :D

Odg: predstavite se

Reply #282
Jos jedan Zadranin,bome nas ima xD PoZDrav i uzivaj

Odg: predstavite se

Reply #283
ovdi sam samo da prodam jel se više ne kanim baviti time, i da usput pitam kako staviti oglas :D :D  kam treba predati i to malo :D

Odg: predstavite se

Reply #284
evo i ja sam ovdi novi , da se predstavim stari sam modelar i više nemam vremena za bavljenej modelarstvom pa sma došo ovdi vama ponuditi malo svoje opreme pa ako nekog interisira neka se javi imam za prodati stanicu Graupner mx 12 jr 35MHZ s prijamnikom i kristalom