Skip to main content

Topic: Helići i ja  (Read 6254 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Helići i ja

Znači ljudi, moram se pohvaliti... Nikad prije nisam letio RC helikopter, čak ni na simulatoru. Danas sam nabavio Dynam 6ch USB "stanicu" i Phoenix RC sim. Ukoliko je to blizu pravoj stvari (koliko može biti) nakon par sati leta znam letjeti helić  :P Ne sad neke lude 3D pizdarije, ali pomalo se snalazim. Treba tu još puuuuno prakse, ali osjećam se kao da sam rođen za to
E sad, htio bih da vi malo pogledate kak to meni ide, pa mi molim vas preporučite neku aplikaciju za capture videa za Windowse. Čak mi i autorotacija ide k'o iz šale
Sutra stiže video  ;D
MAK Zapad


Odg: Helići i ja

Reply #2
http://www.fraps.com/

pa preko windows movie makera (ili što god već imaš) editiraš, srežeš,
uploadaš na yubito i onda pasteaš tu da malo napasemo oči.

kokice već spremne  8)

 

Odg: Helići i ja

Reply #3
Tak da sam sam sebe začudio, jer gledam malo po YT i vidim da ekipa nakon par mjeseci leta nije niš naprednija od mene

gledaš na yubitu ekipu kak leti prave heliće, pa se tebi čini da je to lako po tome što si probao na simulatoru?

ili nešto nisi dovoljno jasno napisao?  :-\

Odg: Helići i ja

Reply #4
Tak da sam sam sebe začudio, jer gledam malo po YT i vidim da ekipa nakon par mjeseci leta nije niš naprednija od mene

gledaš na yubitu ekipu kak leti prave heliće, pa se tebi čini da je to lako po tome što si probao na simulatoru?

ili nešto nisi dovoljno jasno napisao?  :-\

Gledam ekipu kak vježba po par mjeseci na Phoenixu, znam da je prava stvar ipak drukčija  :)

Staviti ću danas svoje pokušaje letenja na YT pa dajte svoj sud, ja sam zadovoljan budući da imam jedno 3 sata leta sveukupno

:D he he tu će biti svega!
Najbolje odmah nabavi  kakvog Trexa 700 pa opali pun gas!
A obavezno stavi na yubito tako da možemo gledati sa dovoljne udaljenosti ;)
Moram priznati da je Phoenix najbolji za vježbanje helija!

Ne znam, možda sam u krivu, ali imam osjećaj da je lakše letjeti veće heliće, samo kaj je problem kad skršiš veći heli, više te i košta. Da imam neograničen budžet, sigurno bih počeo bar s T-Rexom 550  :P

Bit će svega, nemojte se smijat, očekujem konstruktivne kritike  ;D
MAK Zapad

Odg: Helići i ja

Reply #5
dođeš na livadu kada je ekipa tamo,
najbolje naučiš od ljudi koji se time bave, manje preko neta i simulatora.

sranje se dogodi i njima, razloga je puno  :(
a kamoli ne početniku, no bar smanjiš šanse za to ako si s iskusnijima.


Odg: Helići i ja

Reply #6
Dodji na Lucko za vikenda pa mozes probati na pravom...da vidimo kako ti to ide :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Helići i ja

Reply #7
Subota...i nedjelja.
Zovni pa se dogovorimo.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Helići i ja

Reply #8
pozdrav

u koliko sati bi se letilo ?

rado bih došao


Odg: Helići i ja

Reply #9
a mogu i ja ??
dx9-xd8-gobac630

Odg: Helići i ja

Reply #10
Hm, camstudio mi ne želi snimit ništa iz Phoenixa (kad prebacim na phoenix sve mi je crno) dok fraps snima samo 30 sekundi, no nije to problem, već jaaaako laga, framerate pada iako sam stavio na half size video i samo 30 FPS-a...

Ništa, moraš uzeti novo računalo ;)

Pa snimi s nekom kamerom, ili fotićem(video) kad ne ide drugačije.

Odg: Helići i ja

Reply #11
Super i ja jedva čekam da vidim.
Koliko ono imaš godina?
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu


Odg: Helići i ja

Reply #13
evo ti fraps,
ne mogu tu puknut jer je limit 1MB, on ima 1.2,
a forum prima samo zip, a splitat ga mogu u raru, ali to nije zip... pa evo ovako:
http://www.megaupload.com/?d=4XIGU6YI

ma mora radit dok ne napuni disk, kakvih trulih 30 sec :)

stavi da snima u avi, a kasnije kompresiraj u programu za video obradu, smanji i rezu, dosta je 800x600 npr
i u frapsu i u simulatoru dok letiš, da si rasteretiš komp ako ti već tako šteka...


Odg: Helići i ja

Reply #14
Svi ste dobrodosli, bude cak i Simpi dao svoj helic na probu  :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24